Princas Andrew pasidalijo kalėdine vaikystės nuotrauka: karalienė Elizabeth II apsupta vaikų

Karalienė Elizabeth II ir princas Andrew / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Gražiausių švenčių metu ne vieną aplanko sentimentai ir prisiminimai. Ne išimtis ir princas Andrew, kuris dar prieš Kūčias pasidalijo jautria vaikystės fotografija.

Nespalvota fotografija padaryta 1964-aisiais metais, kuri tapo tų metų britų karališkosios šeimos kalėdiniu atviruku.

Nuotraukoje karalienė Elizabeth II pozuoja ant rankų laikydama dar kūdikį princą Edvardą, šalia jos sėdi vyras princas Philippas, o už jų stovi vyresnieji vaikai – princesė Anne ir princas Charlesas.

Mažylis princas Andrew, kuriuo tuo metu buvo ketveri, pozuoja prie mamos, šelmiškai šypsodamasis ir marškinėlių bei šortų kostiumu.

Britų karališkoji šeima kasmet išleidžia kalėdinius atvirukus, kuriuose būna užfiksuotos gražiausios jų kasdienybės akimirkos.

Žavioji princo Williamo šeima šiais metais nusprendė įsiamžinti visi drauge. Nuotraukoje jie sėdi jaukiai apsikabinę bei susiglaudę, o Catherine laiko mažąjį princą Louisą, kuriam neseniai suėjo 8 mėnesiai. Šeima įamžinta netoliese savo namų Norfolke. Trijų metukų Charlotte nuotraukoje bando apglėbti savo tėvus per pečius, kai tuo tarpu vyresnėlis George‘as žaismingai laikosi už tėčio, įsispyręs į vaikiškus guminius batukus.

Tuo tarpu Meghan Markle ir princas Harry Kalėdų proga dovanoja atviruką su dar nematyta akimirka iš jųdviejų Karliškųjų vestuvių. Nuotraukoje princas Harry laiko apkabinęs savo žmoną per liemenį, jie įamžinti nusisukę, žvelgiantys į dangų nutvieskiančius fejerverkus.

Skaitykite daugiau