Princas George'as mokosi iš geriausių: tenisą žaidė su R. Federeriu

Princas George'as
Šaltinis: Žmonės
AA

Dauguma tik svajoja sutikti savo sporto herojus realiame gyvenime, bet štai princo Williamo ir Catherine Middleton sūnaus Geore‘o svajonės kaip mat išsipildo.

Kembridžo hercogienė Catherine neseniai išsidavė, kad jos pirmagimis sūnus George‘as tenisą žaisti mokėsi iš superžvaigždės Rogerio Federerio.

Tenisą pamilęs berniukas turėjo išskirtinę galimybę treniruotis su 8 kartus Vimbldono čempionatą laimėjusiu R. Federeriu, paprasčiausiai dėl to, kad šveicarų sportininkas ir jo žmona Mirka – geri karališkosios šeimos bičiuliai.

Rogeris Federeris / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šiuo metu Londone vykstančio Vimbldono čempionato nepraleidžianti Kate, antradienį stebėjo mačą, kuriame dalyvavo britų tenisininkė Harrieta Dart. Moteriai šypsojosi sėkmė ir ji laimėjo varžybas.

Tąsdien šalia Catherine sedėjo sporto asociacijos „Fed Cup“ britų kapitonė Anne Keothavong. Moterys rado minutę pasišnekučiuoti.

Princas Williamas ir Catherine Middleton su vaikais George'u, Charlotte ir Louisu / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vėliau pasiteiravus Anne Catherine, koks jausmas sėdėti šalia hercogienės, ši jai negailėjo gražiausių žodžių. Taip pat Anne išdavė, jog Kate jai minėjo, kad Rogeris Federeris – princo George‘o herojus. Visa šeima dievina tenisą, o penkiametis princas dar ir neblogai šį žaidimą žaidžia. Kartais – drauge su superžvaigžde.

Federeris (37) ir jo žmona Mirka 2017 metais savo dvynes mergaites Mylą Rose ir Charlene Riva ir dvynius berniukus Leo bei Lennartą net vežėsi į Kensingtono rūmus pažaisti teniso. Tai, žinoma, nebuvo vienintelis jų vizitas. 

Rogeris su žmona artimi Catherine šeimos draugai. Jie net dalyvavo Kate sesers Pipos Middleton ir Jameso Matthewso vestuvėse.

Skaitykite daugiau