Princas Harry atvyko į Londono teismą liudyti prieš bulvarinių laikraščių leidėją

Princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
2023-06-06 12:29
AA

Princas Harry antradienį atvyko į Londono teismą duoti parodymų byloje prieš bulvarinio laikraščio leidėją dėl įtariamo neteisėto informacijos rinkimo.

38 metų Sasekso hercogą, atvažiavusį juodu padidinto pravažumo automobiliu, pasitiko būriai fotografų ir operatorių, tačiau jis nieko nepasakė laukusiems žurnalistams.

Karaliaus Charleso III jaunesnysis sūnus tapo pirmuoju daugiau nei per šimtmetį aukšto rango britų karališkosios šeimos nariu, duosiančiu parodymus teisme. Jis liudija prieš žiniasklaidos grupę „Mirror Group Newspapers“ (MGN). Princas Harry ir kiti garsūs ieškovai kaltina žiniasklaidos grupę neteisėta veikla, įskaitant įsilaužimus į telefonus.

Princas Harry / „Scanpix“ nuotr.

Ši byla yra viena iš kelių, kurias princas Harry iškėlė britų žiniasklaidos grupėms po to, kai 2020 metų pradžioje atsisakė karališkųjų pareigų ir galiausiai su savo žmona amerikiete Meghan Markle persikėlė į Kaliforniją.

Harry advokatas Davidas Sherborne'as Londono teismui pirmadienį sakė, kad apie princą buvo neteisėtai renkama informacija dar vaikystėje, o į jo telefoną ne kartą buvo įsilaužta.