Princas Harry keliauja į Zambiją: besilaukianti Meghan Markle liko namuose

Sasekso hercogienė Meghan ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šiandien ir rytoj, antradienį, princas Harry su oficialiu vizitu lankosi Zambijoje (Rytų Afrikoje), praneša Kensingtono rūmai. Šį kartą Harry keliauja be besilaukiančios žmonos, Sasekso hercogienės Meghan Markle.

Tiesa, Meghan Markle namuose lieka ne dėl noro pailsėti, o dėl baimės užsikrėsti Zambijoje ganėtinai aktyviu Zika (kūdikių apsigimimus sukeliančio) virusu. 

DailyMail praneša, kad Meghan išlydėjo princą Harry į kelionę ir namuose liko kartu su savo mama, Doria Ragland. Abi moterys galės keletą dienų skirti tik viena kitai. 

Doria Ragland / „Scanpix“ nuotr.

Oficialaus vizito metu Zambijoje, princas Harry aplankys šalies sostinę – Lusaką. Taip pat dalyvaus renginyje, skirtame Pirmojo bei Antrojo pasaulinio karo veteranams atminti.

Šis princo vizitas vyksta ir Harry su Meghan svarbią dieną. Lygiai prieš metus, lapkričio 27-ąją, pora po pusantrų metų draugystės oficialiai paskelbė apie sužadėtuves. Prieš jas princas Harry gavo tiek Meghan Markle tėvų, tiek savo močiutės karalienės Elizabeth II palaiminimą.

Meghan Markle ir princas Harry / Vida Press nuotr.

Per lapkričio 27 dieną vykusią sužadėtuvių fotosesiją pora fotografams pozavo princesės Dianos mėgstamiausiame sode. Princas Harry pasakė labai laukiantis vestuvių, o jo džiaugsmas siekia Mėnulį.

Susitikimo su spauda metu Meghan parodė sužadėtuvių žiedą, kurio dizainą sukūrė pats princas Harry. Auksinis žiedas inkrustuotas dviem deimantais, išimtais iš asmeninių princesės Dianos papuošalų. Tarp šių dviejų brangakmenių – didžiulis briliantas iš Bostvanos, kur pora pirmą kartą kartu atostogavo.

Ką tik susižadėję princas Harry ir Meghan Markle pasirodė rūmų sode (23 nuotr.)
+17
Skaitykite daugiau