Princesė Eugenie su vyru Jacku susilaukė antro vaiko: sūnui suteikė ypatingą vardą

Princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuvės / „Scanpix“ nuotr.
Princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuvės / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-06-05 19:19
AA

Karaliaus Charleso III dukterėčia princesė Eugenie su vyru Jacku Brooksbanku išgyvena džiaugsmingą laikotarpį – porai gimė antras vaikas.

Sūnus, kuriam laimingi tėvai jau suteikė vardą, gimė praėjusią savaitę, pirmadienį pranešė Bakingamo rūmai.

„Princesė Eugenie ir ponas Jackas Brooksbankas džiaugiasi galėdami pranešti apie saugų sūnaus Ernesto George'o Ronnie Brooksbanko gimimą. Ernestas gimė gegužės 30 d., antradienį, ir svėrė 7 svarus 1 unciją (3,2 kg)“, – rašoma pranešime.

Džiugia žinia pasidalijo ir pati princesė Eugenie. Socialiniame tinkle „Instagram“ ji paskelbė pirmąsias kūdikio nuotraukas ir pasidalijo detalėmis apie jo vardą.

„Jackas ir aš norėjome pasidalinti žinia, kad 2023 m. gegužės 30 d., 8.49 val. susilaukėme savo berniuko Ernesto George'o Ronnie Brooksbanko, sveriančio 3,2 kg.

Jis pavadintas savo proproprosenelio George'o, senelio George'o ir mano senelio Ronaldo garbei.

Augustui labai patinka būti vyresniuoju broliu“, – dalijosi princesė.

Anot BBC, karališkasis kūdikis – 13-as eilėje į Didžiosios Britanijos sostą.

Žmonės.lt primena, kad žinią apie nėštumą Eugenie pranešė sausį. Ji pasidalijo šeimos nuotrauka, kurioje poros pirmagimis Augustas bučiuoja jos padidėjusį pilvuką.

„Mes taip džiaugiamės galėdami pasidalyti, kad šią vasarą mūsų šeimą papildys naujas narys“, – rašė ji savo instagramo paskyroje.

Eugenie už Jacko Brooksbanko ištekėjo 2018 m., o jų pirmasis sūnus Augustas Philipas Hawke'as Brooksbankas gimė 2021 m. vasarį.

Berniukas gimė išskirtinėje Portlando ligoninėje Londono centre.

Praėjusiais metais jis pasirodė per Platininio jubiliejaus iškilmes, dėvėdamas džemperį su „Union Jack“ simboliu, kai Eugenie pasisodino jį ant kelio, kai jie sėdėjo karališkoje ložėje.