Princesei Charlotte suėjo 9-eri: gerbėjų širdis ištirpdė mamos Kate daryta nauja nuotrauka

Karališkoji britų šeima / Matt Porteous ir soc. tinklų nuotr.
Karališkoji britų šeima / Matt Porteous ir soc. tinklų nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-05-02 12:59
AA

Britų karališkoje šeimoje – ypatinga diena. Princesė Charlotte švenčia devintąjį gimtadienį, o vėžiu serganti jos mama, Velso princėsė Catherine nesulaužė jų nuolatinės tradicijos. Ypatingą dukros portretą užfiksavo pati.

Velso princas Williamas su žmona, Velso princese Catherine nesulaužė savo daugelį metų plėtojamos tradicijos. Paviešino gegužės 2-ąją savo devintąjį gimtadienį švenčiančios princesės Charlotte nuotrauką. Fotografijos autorė – pati vėžiu serganti Catherine.

Gimtadienine princesės Charlotte nuotrauka tėvai pasidalijo jų oficialioje socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje.

„Su 9-uoju gimtadieniu, princese Charlotte! Ačiū visiems už jūsų meilius sveikinimus“, – po nuotrauka rašė karališkoji šeima.

Fotografijoje matyti, kad princesė Charlote pozuoja prie žydinčio klemačio augalo, o jos apranga labai kasdieniška. Ji segi džinsinį sijoną, vilki mėlynos spalvos megztuką, iš kurio kyšo margi marškinėliai, o mergaitės įvaizdis užbaigtas bordo spalvos kardiganu.

Žmonės.lt primena, kad visai neseniai, balandžio 23 dieną, gimtadienį šventė ir princesės Charlotte jauniausias brolis, princas Louisas.

„Su šeštuoju gimtadieniu, prince Louis! Dėkojame už visus gražius linkėjimus“, – buvo prirašyta prie nuotraukos.

Mažojo Luiso nuotrauką Adelaidės kotedžo teritorijoje taip pat darė Velso princesė Catherine, kuri, kaip jau tapo įprasta, dažniausiai ir įamžina savo vaikų gimtadienio portretus. Tai leidžia manyti, kad atsigavusi po chemoterapijos, ji jaučiasi pakankamai gerai, kad galėtų vėl imti į rankas fotoaparatą.