Princesės Eugenie būsimą vyrą su George'u Clooney sieja ne tik draugystė

Princese Eugenie ir Jackas Brooksbankas bei George'as Clooney / Vida Press nuotr.
Princese Eugenie ir Jackas Brooksbankas bei George'as Clooney / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-10-09 19:05
AA

Princesė Eugenie ir jos sužadėtinis Jackas Brooksbankas į savo vestuves kvietė tokias įžymybes kaip Ellie Goulding, Jamesas Bluntas, seras Eltonas Johnas ir Amal bei George‘ą Clooney.

2016 metais Jackas Brooksbankas tapo Didžiosios Britanijos prekinio ženklo „Casamigos“ ambasadoriumi. Tekilos kompanija tuo metu priklausė G. Clooney ir buvusiam Cindy Crawford vyrui Rande‘ui Gerberiui. Vėliau, 2017 metais, šią kompaniją vyrai pardavė už 1 milijardą JAV dolerių.

Kaip aiškina tarptautinis žurnalas „The Drinks Business“, J. Brooksbankas buvo atsakingas už ženklo žinomumo sklaidą ir įvairius vakarėlius, kuriuose turėjo dalytis informacija apie šį prekinį ženklą su potencialiais klientais.

Princesė Eugenie susižadėjo su Jacku Brooksbanku / „Scanpix“ nuotr.

Kol kas Eugenie mylimasis neatskleidžia, ar George‘as apsilankys karališkose vestuvėse, tačiau nedvejodamas sako, kad jose tikrai netruks gėrimo, kurį anksčiau jiedu stengėsi reklamuoti.

Po princo Harry ir Meghan Markle vestuvių buvo kalbama, jog G. Clooney pats vaišino svečius tekila.

Prieš susipažįstant su garsiu aktoriumi, Jackas Brooksbankas dirbo su įvairiais barais ir naktiniais klubais. Kartą net buvo populiaraus klubo Londone „Mahiki“ vadybininkas. Šis klubas buvo viena, iš princesės Eugenie pusbrolio princo Harry mėgiamų, pasilinksminimo vietų.

Karalienės Elizabeth II anūkė, princesė Eugenie su ilgamečiu draugu Jacku Brooksbanku susižadėjo sausio mėnesį, kai įsimylėjėliai atostogavo Nikaragvoje. Jackas įteikė mylimajai gėlės formos žiedą su safyru – tokį pat, kokį princesės Eugenie tėvas princas Andrew įteikė jos motinai Jorko hercogienei Sarah.

Karališkoji pora susituoks šį penktadienį Vindzoro pilies Šv. Jurgio koplyčioje. Toje pačioje koplyčioje, kur gegužę amžiną meilę vienas kitam prisiekė princas Harry ir Meghan Markle.