Princo Harry ir M.Markle dukrai Lilibet suėjo vieneri: pirmąkart susitiko su prosenele Elizabeth II

Princas Harry ir Meghan Markle su sūnumi Archie ir dukra Lilibet Diana, karalienė Elizabeth II / Vida Press nuotr.
Princas Harry ir Meghan Markle su sūnumi Archie ir dukra Lilibet Diana, karalienė Elizabeth II / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-06-04 15:32
AA

Birželio 4-ąją princo Harry ir Meghan Markle mažylei Lilibet Dianai suėjo vieneri! Šią progą JAV gimus mergaitė sutinka Didžiojoje Britanijoje, kur po ilgo laiko buvo pristatyta savo tėčio artimiesiems. Prieš keletą dienų mažylė „susipažino“ ir su savo prosenele karaliene Elizabeth II, šį savaitgalį griausmingai mininčia valdymo 70-metį.

Pirmojo gimtadienio proga mažylę Lilibet pasveikino visa karališkoji šeima. Jai linkėjimus siuntė ir princas Charlesas su žmona Camilla, ir princas Williamas su žmona Kate bei pati Elizabeth II.

„Sveikiname Lilibet su pirmuoju gimtadieniu!“ – rašė karališkoji šeima.

Princas Harry ir Meghan Markle savo vaikų gyvenimus kruopščiai saugo nuo aplinkinių akių. 

Karališkosios šeimos apžvalgininkas Omidas Scobie, besibičiuliaujantis su Sasekso hercogais, BBC televizijai teigė, kad dukros gimtadienio proga princas Harry su žmona Meghan taip pat nežada, kaip įprastai daro karališkosios šeimos atstovai, dalintis mažylės nuotraukomis.

„Manau, kad žmonės tikisi kokio nors griausmingo ekstravagantiško gimtadienio renginio, iš kurio plūs nuotraukos. Tačiau iš to, ką man sakė, supratau, kad neturėtume nieko tikėtis. Tos akimirkos su mažyle Lilibet išliks privačiomis. Jos liks tik tarp jų (Sasekso hercogų - aut. past.) ir karalienės“, – sakė apžvalgininkas.

Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.

Į Didžiąją Britaniją princas Harry ir Meghan Markle atskrido trečiadienį. Teigiama, kad praėjus porai dienų nuo atvykimo pora pirmąkart savo dukrelę Lilibet Dianą pristatė jos bendravardei karalienei Elizabeth II.

Lilibet – slapyvardis, kuriuo karalienė Elizabeth II vadino save vaikystėje, kol neištarė savo vardo. Būtent taip Elizabeth II meiliai vadino ir jos tėvas karalius George'as V, o vėliau – ir jos sutuoktinis princas Philipas. 

Kaip rašo „Daily Mail“, karalienės Elizabeth II ir jos proanūkės Lilibet pirmasis susitikimas įvyko Vindzoro pilyje.

Manoma, kad ir mažylės pirmojo gimtadienio proga karalienė Elizabeth II pasimatys su anūku princu Harry ir jo vaikais – Lilibet Diana bei trejų metukų Archie.

Į Didžiąją Britaniją atvykę Sasekso hercogas ir hercogienė penktadienį pirmą kartą po dvejų metų pertraukos viešai pasirodė kartu su karališkąja šeima per Elizabeth II valdymo platininio jubiliejaus pamaldas. Vis dėlto šis susitikimas jau kurį laiką tarp brolių Williamo ir Harry tvyrančios įtampos išsklaidyti nesugebėjo – Elizabeth II valdymo jubiliejaus metu princas Williamas su princu Harry neapsikeitė nė vienu žodžiu.

Platininio Elizabeth II valdymo jubiliejaus pamaldos (53 nuotr.)
+47
Elizabeth II viešpatavimo platininio jubiliejaus iškilmės (53 nuotr.)
+47