Princo Harry prisiminimai: peržengtos visos ribos?

Princas Harry / Getty nuotrauka
Šaltinis: Žmonės
AA

Apžvalgininkai abejoja, ar pristatęs atsiminimų knygą „Spare“ („Atsarginis“) Sasekso hercogas Harry (38) bus laukiamas svečias gegužės 6-ąją vyksiančioje Charleso III karūnacijoje. Pernelyg daug raudonų linijų peržengta.

Užgauti jaučiasi ne tik karališkosios šeimos nariai, ilgai laikęsi įprastos nuostatos – nesiskųsti ir nesiteisinti, bet ir visa Didžioji Britanija. Šalies knygynai pasipuošė knygą už pusę kainos siūlančiais plakatais, o bulvariniai leidiniai skaičiuoja pabėgėlių Montesito hercogų melą.

Arba – karalienės Elizabeth II žodžiais – besiskiriančius prisiminimus. Nes Harry ne tik perrašo savo gyvenimo istoriją, bet ir visiškai kitaip nušviečia santykius su šeimos nariais, neva susimokiusiais prieš jį ir Meghan Markle (41).

Kaltina karališkąją šeimą bei žiniasklaidą išvarius juodu iš Didžiosios Britanijos, menkindamas abu institutus ir paneigdamas andainykščius savo pačių pareiškimus apie norą gyventi privačiai ir savarankiškai. Ir pamiršdamas Meghan asmeniniu autoriumi laikomo Omido Scobie knygą „Laisvės paieškos“, pasakojančią kitokią tų pačių įvykių versiją.

Skaitykite daugiau