Princo Williamo vaikų sargybiniai pykdo kitų mokinių tėvus: dėl elgesio žada kreiptis į K.Middleton

Kate Middleton, princas Williamas, princas George'as ir princesė Charlotte / „Vida Press“ nuotr.
Kate Middleton, princas Williamas, princas George'as ir princesė Charlotte / „Vida Press“ nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
2022-05-30 15:29
AA

Kartu su princu George'u ir princese Charlotte vieną prestižinę Londono mokyklą lankančių vaikų tėvai pasipiktinę – princo Williamo ir Kate Middleton atžalas į pamokas atlydintys asmens sargybiniai kelia problemų aplinkiniams. Teigiama, kad mokyklos bendruomenė netgi svarsto apie situaciją informuoti princų mamą.

Princo Williamo ir Kate Middleton atžalos aštuonmetis princas George'as ir septynmetė princesė Charlotte lanko pietų Londone esančią mokyklą, kurioje mokymasis kainuoja 24 tūkst. svarbų sterlingų (28 tūkst. eurų) per metus. Negana to, brolis ir sesuo taip pat turi asmens sargybinius, kurie lydi karališkosios šeimos mažuosius narius į pamokas ir iš jų.

Kaip praneša dailymail.co.uk, būtent pastarieji ir supykdė mokyklos bendruomenę. Kitų vaikų tėvai, kurie patys atlydi savo atžalas į mokymosi įstaigą, skundžiasi, kad mažųjų princų asmens sargybiniai automobiliais užstoja šaligatvius ir palieka įjungtus variklius.

Vienas iš tėvų internete rašė, kad Charlotte ir George'o asmens sargybiniai sukelia problemų pėstiesiems, nes sustoja prie pat įėjimo į mokyklą.

„Jų apsaugos komanda nuolat parkuojasi, užtverdama šaligatvį, todėl pėstieji priversti išeiti į gatvę, kad galėtų praeiti. Nežinau, kaip neįgaliųjų vežimėliuose sėdintiems žmonėms pavyksta pereiti per kelią. Tai tikras siaubas!“ – teigiama paviešintoje žinutėje.

Kate Middleton, princas Williamas, princas George'as ir princesė Charlotte / „Scanpix“ nuotr.

Kitas mokyklos bendruomenės narys teigė, kad prieš kreipiantis tiesiogiai į karališkąją šeimą buvo bandyta pasikalbėti su asmens sargybiniais. Tačiau nepavyko susitarti, kad vairuotojas bent jau išjungtų automobilio variklį – šis atsakė, kad „reikia įkrauti akumuliatorių“.

„Aš manau, kad reikėtų įspėti karališkųjų vaikų motiną, kuri galbūt nieko apie tai nežino“, – svarstyta kitoje viešoje žinutėje.

Anot dailymail.co.uk, Kensingtono rūmai saugumo klausimų nekomentuoja, todėl jų pozicijos šioje istorijoje neišgirsime.

Vis dėlto, kaip jau skelbta anksčiau, princas Williamas ir Kate Middleton planuoja persikelti į Vindzorą, kur jų vaikams jau rasta nauja mokykla, todėl tikėtina, kad dabar besiskundžiantiems ilgai kęsti minėtų nepatogumų neteks.

Princas Williamas ir kembridžo hercogienė Catherine (18 nuotr.)
+12