Pristatytos „erikahoc“ rankinės. Kolekcijos veidu tapo Julija Steponavičiūtė

E. Paulauskė, A. Gilytė ir J. Steponavičiūtė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Trečiadienio vakarą sostinėje netrūko mados bei grožio naujienų renginių. Vienas iš jų vyko butike „V2 Concept Store“, kur buvo pristatyta dar niekur nerodyta „erikahoc“ kolekcija.

Tai lietuviškas dizaino prekės ženklas, reprezentuojantis kokybiškas odines rankines ir kuprines. Jo įkūrėja – dizainerė Erika Paulauskė.

Naujojoje kolekcijoje pristatyti aksesuarai, kurti moderniai miesto moteriai. Rankinių bei kuprinių formos – dabar madingos geometrinės, aiškios struktūros. Spalvos – tamsios.

„Naujuose kūriniuose išlaikoma ženklui būdinga minimalistinė estetika, kuri kalba įvairiapusiškai moderniai moteriai. Būtent jai ir yra skirta mano kūryba. Kurdama šią „erikahoc“ kolekciją drąsiau eksperimentavau su formomis ir oda. Kolekcijoje pirmą kartą pristatau krokodilo imitacijos odą, saikingai įtraukiu spalvas, o su geometrinėmis formomis žaidžiu pritaikydama jas funkcionaliam dizainui. Drąsesnį požiūrį perteikia ir fotosesijos nuotaika, spalvos ir aplinka“, – sako E. Paulauskė.

„Erikahoc“ kolekcijos pristatymas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Šios kolekcijos veidu tapo garsus lietuvių modelis Julija Steponavičiūtė.

Renginyje taip pat lankėsi stilistė Agnė Gilytė, fotografė Vika Paškelytė, Julijos širdies draugas fotografas Rokas Darulis ir kt.

Pristatyta nauja „erikahoc“ kolekcija (27 nuotr.)
+21
Skaitykite daugiau