Pritrūkus santaupų planams įgyvendinti – kreditas internetu

Pritrūkus santaupų planams įgyvendinti – kreditas internetu / Partnerio nuotr.
Pritrūkus santaupų planams įgyvendinti – kreditas internetu / Partnerio nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2019-02-26 15:48
AA

Dažnai šeimai atsiranda nenumatytų išlaidų ir neplanuotų pirkinių, kuriuos įsigyti dėl įvairių priežasčių tampa būtina. Pavyzdžiui, sugedus svarbiems buitinės technikos prietaisams kaip skalbimo mašina, orkaitė, įsigyti šiuos pirkinius tampa būtinybe, kadangi funkcionalūs ir praktiški namai yra svarbūs kiekvienam iš mūsų.

Buitinės technikos prietaisai, baldai dažniausiai yra įvardijami kaip brangesni pirkiniai, todėl neturint reikiamo santaupų kiekio jiems įsigyti, sprendimu gali tapti kreditas internetu. Brangesnių pirkinių įsigijimą ir planų įgyvendinimą finansuoja kreditų bankas, tačiau būtina įsidėmėti, jog kreditas, kaip ir bet kuri kita paskola yra įsipareigojimas, kurį reikės laiku vykdyti ir grąžinti bankui, kredito unijai ar kitai finansavimą teikiančiai bendrovei su numatyto dydžio palūkanomis. Šeimai ar asmeniui nesant tikriems, ar gautas finansavimas netaps našta, specialistai pataria kreiptis į asmeninius finansų ekspertus, kurie įvertina siekiančio pasiskolinti finansinę padėtį, peržvelgia kredito istoriją, jei yra, turimus įsipareigojimus bei kitus svarbius aspektus, galinčius turėti įtakos gauto kredito grąžinimui.

Teigiamu kredito paraiškos atveju, asmuo ar šeima gali įsigyti ne tik jau minėtus buitinės technikos prietaisus ar baldus, bet ir išvykti į tolimą kelionę, suremontuoti nuosavą transporto priemonę ar gautas lėšas skirti sveikatinimo procedūroms, tyrimams, vaistų įsigijimui. Kadangi nei vienas vairuojantis asmuo nėra apsaugotas nuo transporto priemonės gedimo, o papildomų išlaidų tam ne visuomet būna pasiruošta, sugedus automobilio varikliui, važiuoklei, kėbului ar bet kuriai kitai jo daliai, esant būtinybei įsigyti, pavyzdžiui, naujus ratus, apmokėti draudimo išlaidas, kreditas gali visa tai finansuoti. Dera paminėti, jog kiekvienas bankas, kredito unija ar bet kokia kita finansavimą teikianti bendrovė yra nustačiusi tam tikras sąlygas ir reikalavimus paraiškų teikėjams kaip asmens amžius, uždirbama pajamų suma, tinkama kredito istorija ir pan., kurie turi įtakos galutiniam sprendimui dėl finansavimo.

Jeigu šeima jau seniai svajoja išvykti į tolimą kelionę, tačiau turimų santaupų nepakanka, sprendimu taip pat gali tapti kreditas internetu, kadangi bankai gali skolinti ne tik visą, bet ir dalį reikiamos sumos. Tam, kad būtų žinoma, kokios pinigų sumos trūksta kelionei, patariama ją apskaičiuoti. Pirmiausia apžvelgiama, kiek kainuos skrydžių bilietai, apgyvendinimo, maitinimo paslaugos, kokią pinigų sumą planuojama išleisti suvenyrams, ekskursijoms. Jeigu perkama kelionė, kuri yra paruošta agentūros, tereikia apskaičiuoti, kiek šeimos narių keliauja ir kokios pinigų sumos trūksta. Būtent šį trūkumą gali padengti kreditas internetu. Šiuo atveju vartojimo kreditas suteikia galimybę įgyvendinti didesnius planus, svajones, išvykti atostogų kartu su šeima, o po kelionės grįžti į darbus, kasdienį gyvenimą pailsėjus, su nauja energija, užmojais bei gera nuotaika.

Kadangi bet koks finansinis įsipareigojimas neturėtų tapti galvos skausmu, dvejojantiems dėl sėkmingo paskolos grąžinimo taip pat rekomenduojama atlikti nedidelę „treniruotę“. Preliminariai apskaičiavus, kokią pinigų sumą bus siekiama pasiskolinti, mažiausiai pora mėnesių patariama atsidėti pinigus, kuriuos, teigiamu paraiškos atveju, reikės mokėti kreditą suteikusiai bendrovei. Tuomet stebima, ar šeimoje uždirbamų pajamų pakanka ne tik pagrindinėms reikmėms apmokėti kaip komunaliniai mokesčiai, maisto produktai, būtini įsigyti drabužiai, avalynė ir pan., bet taip pat jų lieka santaupoms, kurias, teigiamu finansavimo sprendimo atveju, per numatytą laikotarpį reikės mokėti bankui. Taigi, įvertinus asmeninę ar šeimos finansinę situaciją, atlikus nedidelius namų darbus, padedančius suprasti įsipareigojimo reikšmę, sąlygas, svarbu priimti atsakingą skolinimosi sprendimą.