Privilegijuotas Kim Kardashian gyvenimas: 25 mln. dolerių vertės penthauze ji gyvena nemokamai

Kim Kardashian 25 mln. dolerių vertės penthauze gyvena nemokamai / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Kim Kardashian 25 mln. dolerių vertės penthauze gyvena nemokamai / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-09-28 12:55
AA

Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian (35 m.) gali mėgautis itin privilegijuotu gyvenimu ir įvairiausiomis dovanomis, kuriomis ją, tikėdamiesi reklamos, lepina kas tik netingi. Štai kad ir nemokamas būstas – ji kartu su šeima prašmatniame penthauze Niujorke gali gyventi vien už ačiū (žinoma, pasakytą garsiai...).

Kaip praneša TMZ, Kim Kardashian su vyru Kanye Westu ir vaikais North bei Saintu kelis mėnesius viešėdami Niujorke galės nemokamai gyventi kvapą gniaužiančiame penthauze, kurio vertė – net 25 mln. JAV dolerių.

Kanye Westas ir Kim Kardashian su vaikais Saintu ir North / Vida Press nuotr.

Įprastinė šio prabangaus būsto nuomos kaina – 10 tūkst. JAV dolerių už naktį, tačiau Kim Kardashian gyvenimą čia apmokės apgyvendinimo paslaugas siūlanti svetainė „Airbnb“. Už tai Kim Kardashian jau ne kartą viešai dėkojo per „Snapchat“ ir džiaugėsi laikinais namais, kuriuose gali nemokamai apsistoti kai vieši Niujorke (tai ypač aktualu buvo pastarąjį mėnesį, kai čia vyko MTV vaizdo klipų apdovanojimai ir Niujorko mados savaitė). Tikėtina, kad vaizdus iš šio penthauzo bus galima pamatyti ir naujose Kim Kardashian šeimos realybės šou „Keeping Up with the Kardashians“ serijose.

Kanye Westas ir Kim Kardashian su vaikais Saintu ir North / Vida Press nuotr.

Šiame 670 kv. m penkių miegamųjų penthauze yra baseinas po atviru dangumi ir didelė lauko terasa, kuri yra apželdinta veja (lauko erdvių plotas – dar papildomi 408 kv. m) ir iš kurios atsiveria vaizdas į Hadsono upę.​

Kviečiame apžiūrėti įspūdingą 25 mln. JAV dolerių vertės penthauzą, kuriame Kim Kardashian gali gyventi nemokamai:

25 mln. dolerių vertės penthauzas, kuriame Kim Kardashian gyvena nemokamai (24 nuotr.)
+18