Prizinę vietą „Tapk modeliu“ konkurse iškovojusi Ugnė: „Sunkiausia nugalėti save“

Ugnė/Image Group nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Iš Joniškio kilusiai Ugnei – vos trylika, tačiau septintokė jau tvirtai žino, jog po mokyklos sieks modelio karjeros. Pastebėta agentūros „Image group“ ir įvertinta „Tapk modeliu“ konkurso komisijos, Ugnė neabejoja, kad savo tikslą žengti žymiausių pasaulio prekės ženklų podiumais ji pasieks.

Mergina pasakoja visai atsitiktinai pastebėjusi modelių atrankos skelbimą ir nusprendusi išbandyti savo jėgas su kitomis kandidatėmis: „Manau, kad mano privalumas yra ūgis ir unikalūs veido bruožai. Nors niekada negalvojau, jog jie taps kažkokiu privalumu, dabar tikiu, kad unikalumas gali atverti dideles galimybes."

Nors jauniems modeliams dažnai būna sunku įtikinti tėvus, jog šis darbas saugus ir reikalaujantis atsakomybės, Ugnės tėvai buvo supratingi ir dukrą palaikė nuo pat pradžių: „Tėvai maloniai priėmė mano sprendimą. Jie manimi labai pasitiki ir nedraudžia siekti savo svajonių. Dėl to esu labai laiminga."

Ugnė/Image Group nuotr.

Ugnė teigia nesitikėjusi laimėti konkurso, bet sužinojusi rezultatus su visa šeima labai apsidžiaugė: „Nors žinau, kad laukia ilgas ir sunkus kelias, sieju savo ateitį su modelio gyvenimu, nes visa širdimi noriu šiuo keliu eiti. O tai, manau, svarbiausia – žinoti, ko nori širdis.“

Sunkiausia pačiai Ugnei atrodo nugalėti baimę žengti podiumu prieš tūkstančius žmonių ir nesijaudinti, nuraminti save lemiamomis akimirkomis: „Nuo mažens žiūriu „Victoria‘s Secret šou su didžiulu susižavėjumi, tačiau mano didžiausia svajonė dirbti su prekiniu ženklu „Tommy Hilfiger“. Kas žino, galbūt kažkada ją pavyks pasiekti.“

Skaitykite daugiau