Prizinę vietą „Tapk modeliu“ konkurse laimėjusi Jenifer: „Šiame darbe turi įveikti visas baimes“

Jenifer/Image group nuotr.
Jenifer/Image group nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-11-15 12:43
AA

Vos keturiolikos klaipėdietė Jennifer Saensri apie modelio karjerą susimąstė paskatinta draugų. Ryškių bruožų devintokė nusprendė išbandyti jėgas antrankoje ir iškart susilaukė mados profesionalų dėmesio. Modelių agentūros ir Žmonės.lt organizuotame konkurse ji laimėjo prizinę vietą ir tapo viena iš trijų geriausiųjų. Dabar mergina sako, kad išsipildė didžiausia jos svajonė.

„Žinojau, kad modelių darbas tikrai nėra lengvas, tačiau jeigu turi svajonę tai ir turi jos siekti visomis pastangomis“, – konstatuoja Jenifer, neslėpdama laimės.

Mergina džiaugiasi, kad, nors daugelis tėvų dvejotų leisti tokiame amžiuje siekti savo tikslų, jos tėvai ją visapusiškai palaiko: „Abu tėvai man visais įmanomais būdais padeda ir palaiko. Be jų negalėčiau išpildyti savo svajonių. Tėvai tikino mane, jog tikrai sugebėsiu nugalėti, todėl labai tikėjausi ir aš, o sužinojusi rezultatus labai apsidžiaugiau. Norėčiau išbandyti viską, kam turiu potencialo. Jeigu galiu tapti modeliu, tai kodėl gi nepabandyti?“

Jenifer/Image group nuotr.

Kadangi mados profesionalai Jenifer žada puikias galimybes, devintokė kol kas savo ateitį sieja su modelio darbu: „Tai neįprastas ir įdomus darbas, kurį gali dirbti ne kiekvienas. Dirbant modeliu turi daryti tai, ką nurodo užsakovas ir prie bet kokių sąlygų. Turiu įveikti vieną iš man sunkiausių dalykų – nieko nebijoti. Bet dėl svajonės esu pasiryžusi nugalėti savo baimes.“

Klaipėdietė tikisi, jog atkakliai dirbdama turės galimybę bendradarbiauti ne tik su Lietuvos, bet ir su užsienio dizaineriais bei agentūromis.