Problemų persekiojamas reperis Chrisas Brownas gavo naują nuobaudą

8 vieta – Chrisas Brownas / „Scanpix“ nuotr.
8 vieta – Chrisas Brownas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
2013-11-21 15:13
AA

JAV teisėjas trečiadienį nurodė Chrisui Brownui atlikti 90 dienų programą dėl narkomanijos ir pykčio valdymo, kuri yra dar vienas teisinis smūgis problemų persekiojamam reperiui.

24 metų dainininkui, kuriam dar nėra pasibaigęs bandomasis laikotarpis po garsaus buvusios draugės Rihannos užpuolimo 2009 metais, taip pat buvo nurodyta 24 val. per savaitę dirbti visuomenei naudingą darbą ir tikrintis dėl alkoholio bei narkotikų.

Po to, kai, kaip įtariama, Vašingtone smogė vienam vyrui, Ch.Brownas praėjusį mėnesį užsirašė į reabilitacijos kliniką Kalifornijoje, bet po mažiau nei dviejų savaičių buvo išmestas, pranešė apie įžymybes rašanti interneto svetainė TMZ.

Los Andželo aukštesnės instancijos teismo teisėjas Jamesas Brandlinas nurodė Ch.Brownui neišvykti iš Los Andželo apygardos, išskyrus tą atvejį, kai jam kitą savaitę gali prireikti vykti į Vašingtoną, į teismo posėdį dėl kaltinimų minėtu užpuolimu.

Kitą teismo posėdį teisėjas paskyrė gruodžio 16 dieną; tuomet bus vertinamos jo bandomojo laikotarpio sąlygos.

TMZ citavo ataskaitą dėl bandomojo laikotarpio, kurioje rašoma, kad Ch.Brownas anksčiau šį mėnesį buvo išmestas iš reabilitacijos klinikos Malibu, nes sviedė akmenį pro savo motinos automobilio langą. Klinikoje jis išbuvo 13 dienų.

Dėl minėto incidento Vašingtone Ch.Brownas ir jo asmens sargybinis, kurie įsivėlė į muštynes prie vieno viešbučio, iš pradžių buvo kaltinami užpuolimu, bet advokatams pirmadienį pavyko sušvelninti kaltinimus iki baudžiamojo nusižengimo.