Prodiuseris Dominykas Kubilius apie meilę Laurai Paukštei: „Ne visos tradicinės poros gali tuo pasigirti“

Laura Paukštė ir Dominykas Kubilius/ Asmeninio archyvo nuotr.
Laura Paukštė ir Dominykas Kubilius/ Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-02-20 11:15
AA

TV laidų prodiuserių pora – Dominykas Kubilius ir Laura Paukštė – apie savo televizijos užkulisiuose gimusią meilės istoriją kalba labai retai. Tačiau naujas LNK realybės šou „Sala“ tapo puikia priežastimi atviram interviu apie lietuviškosios televizijos pasaulyje – prieš ir už – kamerų verdančias aistras.

Prodiuserių pora per daugiau nei dešimtmetį Lietuvos žiūrovams pristatė beveik populiariausius visų laikų realybės šou – nuo klasika tapusių „Kelias į žvaigždes“, „Du barai“, „Ideali pora“ iki provokuojančių projektų „Tamsoje“ ar „Dydžio (r)evoliucija“. Šį pavasarį D. Kubilius ir L. Paukštė vyksta į Kanarų salas – jau gegužės mėnesį pasirodys realybės šou „Sala“, kuriame visą parą filmuojami dalyviai vykdys ekstremalias užduotis ir ieškos antrosios pusės.

Prodiuserių pora sako, kad jie jau įprato kiekvieną vasarą kraustytis vis į kitą Lietuvos miestą – tokio tipo šou dažnai kelis mėnesius filmuojami pajūryje ar kurortuose, tačiau tokio masto kelionė laukia pirmą kartą. Romantiškojo šou „Sala“ dalyviai kartu su visa kūrybine grupe į Kanarų salas kelsis kelioms savaitėms fiksuoti po ispaniškos saulės spinduliais kilusių lietuvaičių aistrų.

Televizijos eteryje susikūrusias poras publika dažniausiai vertina skeptiškai – esą tarp TV projektuose ar realybės šou dalyvaujančių ar dirbančių užgimę jausmai „nėra tikri“, negali virsti rimtais santykiais ar pasibaigti vestuvėmis...

Dominykas Kubilius: Mūsų su Laura jausmai vienas kitam suliepsnojo filmavimo aikštelėje ir neblėsta jau beveik dešimtmetį – ne visos tradicinės poros gali tuo pasigirti (juokiasi – red. past.). O jei rimtai, visiškai nesvarbu, kur užgimsta jausmai, kas ir kiek žmonių juos mato – prieš kameras prasidėję santykiai gali būti tokie patys „tikri“ ar „netikri“, kaip ir realiame gyvenime. Mūsų projektuose susipažino ne viena pora, kuri kartu jau ne vienus metus, laimingai gyvena, augina vaikus. Žinoma, yra ir tokių, kurių keliai išsiskyrė, kaip ir tikrame gyvenime. Bet televizijoje tikrai galima atrasti sau artimą žmogų – čia tikras stebuklų laukas!

Laura Paukštė: Turime puikių pavyzdžių, kai per šou, kurio tikslas nebuvo susirasti porą, susipažino žmonės, kuriuos dabar jau kelinti metai matome kartu ant raudonojo kilimo. O kiek dar istorijų apie tai, kai susiporuoja žmonės tik išėję iš realybės šou – jie vienas kitą pamatė ten, o santykius pradėjo tik išsijungus kameroms. O poros, kurios susipažino kartu dirbdami televizijoje... Mes su Dominyku beveik visą parą praleidžiame kartu: mes kartu dirbame, kartu auginame vaikus, kartu leidžiame laisvalaikį, kartu filmuojame realybės šou. Juokaujame, kad jei abu būtume dvidešimtmečiai, tikrai dalyvautume „Saloje“ – aš tikrai nepraleisčiau progos kuklų lietuvišką pavasarį iškeisti į ispanišką saulę!

Laura Paukštė ir Dominykas Kubilius/ Asmeninio archyvo nuotr.

Kol kas apie naują jūsų „kūdikį“ – realybės šou „Sala“ – žinoma labai nedaug. Ekstremalios užduotys, auksiniai paplūdimiai ir tikslas susirasti antrąją pusę – tiek užtenka, kad lietuviai veržtųsi rodyti savo jausmus prieš televizijos kameras ir sutiktų būti filmuojami visą parą?

L. Paukštė: Atrodo, lietuviams žodis „saulė“ – tarsi burtažodis – per savaitę puslapyje lnk.lt sulaukėme šimtų anketų. Beveik visi šie žmonės jauni ir gražūs, vieni į šį projektą žiūri kaip į nuotykį – jie nori patirti ekstremalius išbandymus, kitiems svarbiau surasti savo gyvenimo meilę. Anketas jau užpildė manekenės, kurios rašė, kad kol kas sutinkami vyrai jų nevertina kaip asmenybių; vaikinas, kurį kaip Holivudo filmuose prie altoriaus paliko sužadėtinė; sporto salėse valandų valandas praleidžiantys vaikinai, kurie svajoja apie moteris, kepančias jiems kotletus. Nejuokauju!

D. Kubilius: Norą dalyvauti „Saloje“ pareiškė net ir labai garsūs lietuviškieji influenceriai, kurie viešuosiuose savo profiliuose plešia meilę ne vienai merginai. Atsirado net pramogų pasaulio žvaigždžių, kurie šį šou iš tiesų mato kaip paskutinę galimybę susirasti antrąją pusę – jie neturi, ką prarasti, – žmonės jų meilės gyvenimus apkalbinės bet kuriuo atveju.

Realybės šou dalyviai kartu praleis 24 valandas per parą – jie ne tik kiekvieną dieną vykdys ekstremalias užduotis laukinėje gamtoje, tačiau ir kartu gyvens prašmatniame viešbutyje. Tai reiškia, jie kartu miegos, prausis, valgys, kt. Pripažinkime, dažniausiai, susipažinę su nauju žmogumi, bandome kuo labiau atitolinti tą buitį...

L. Paukštė: Per visus metus jau yra buvę, kad į realybės šou atėję tikrame gyvenime įsimylėję jauni žmonės, pagyvenę kartu 24 val. per parą, neatlaikė įtampos ir pasuko skirtingais keliais. Nėra lengva nuolatos išbūti kartu, jei nesi pasiruošęs nusileisti. Arba nesi pasiruošęs kitų gražių žmonių gundymams. Todėl mes nedraudžiame, o kaip tik skatiname į „Salą“ ateiti dalyvauti ir tikras poras – įrodykite sau ir kitiems, kad galite gyventi kartu, įveikti iššūkius kartu, galite atlaikyti kitų dalyvių viliones – ir prizas jūsų.

Koks pagrindinis prizas laukia poros nugalėtojos?

D. Kubilius: Dalyvavimas tokiame šou jau yra prizas (juokiasi – red. past.). Juk retai kada poros diena po dienos vyksta į džiungles patirti ekstremalių nuotykių, sutinka tiek naujų žmonių, dalyvauja Kanarų salų festivaliuose, vieną dieną romantiškai vaikšto ispaniškuose vynuogynuose, kitą – mokosi aistringų flamenko šokių.

L. Paukštė: O jei rimtai, pagrindinis prizas – įspūdinga kelionė dviem į egzotišką šalį, mes tai vadiname „medaus mėnesio“ kelione. Beveik mėnesį, filmuojami 24 val. per parą, „Salos“ dalyviai kovos dėl išlikimo ir dėl meilės – ir jie bus apdovanoti didžiausia įmanoma romantika – buvimu dviese be jokių kamerų keliaujant po egzotišką žemyną. Kas gali būti geriau?

D. Kubilius: O jei dabar skaitote šį straipsnį ir norite pabėgti iš šalčio, vienatvės Lietuvoje ir pasinerti į saulę ir aistras ispaniškoje „Saloje“ – anketą lnk.lt puslapyje dar galima užpildyti iki kovo 1 d.