Prodiuserių kompanijos kalėdiniame vakarėlyje – būrys televizijos žvaigždžių

Vakarėlio svečiai / Eimanto Genio nuotr.
Vakarėlio svečiai / Eimanto Genio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-12-21 21:46
AA

Ketvirtadienio vakarą sostinėje įsikūrusiame itališka dvasia dvelkiančiame restorane „Basilico“ vyko šventinis prodiuserių kompanijos „Videometra“ vakarėlis. Renginio svečiai – televizijos prodiuseriai, aktoriai, režisieriai ir kiti kūrėjai – susirinko kartu paminėti artėjančių Kalėdų ir Naujųjų metų ir mėgavosi vienas kito draugija bei akustiniu atlikėjos Paulos koncertu.

Į bene du dešimtmečius skaičiuojančios prodiuserių kompanijos „Videometra“ kalėdinį vakarėlį susirinko gausus būrys garsiausių televizijos veidų ir aktorių.

Tarp susirinkusiųjų buvo galima pastebėti ne viename prodiuserių kompanijos kurtame seriale ir kituose projektuose vaidinančius aktorius: Roką Petrauską, Rolandą Boravskį, Sandrą Daukšaitę-Petrulėnę, Darių Petkevičių, Džiugą Siaurusaitį, Saulių Balandį, Robertą Lenartavičių, Larisą Kalpokaitę ir kitus.

Vakarėlio svečiai / Eimanto Genio nuotr.

Vakaro vinimi tapo nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje išgarsėjusios atlikėjos Paulos pasirodymas. Dainininkė, akomponuojama gitaristo, svečiams paruošė specialią kalėdinę akustinių dainų programą.

Vakarėlyje taip pat dalyvavo prodiuseris Rolandas Skaisgirys, stilistas Joringis Šatas, daugiametė sveikatos laidų vedėja Irena Pivoriūnienė ir kiti svečiai.

Renginys vyko itališkame restorane „Basilico“, kur svečiai buvo vaišinami profesionalių šefų pagamintais užkandžiais. Šventę papuošė ypatingos vizualizacijos su prodiuserių kompanijos kurtų projektų ištraukomis.

„Videometros“ kalėdinis vakarėlis (31 nuotr.)
+25