Profesiją pakeitusi Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė: „Jaučiausi pavargusi ir nelaiminga“

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė su šeima /  Gintarės Povilaitės nuotrauka
Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė su šeima / Gintarės Povilaitės nuotrauka
Beatričė Jurevičiūtė
Šaltinis: Žmonės
2024-07-06 19:59
AA

Konkurso „Mis Lietuva 2013“ laimėtoja Rūta Elžbieta MAZUREVIČIŪTĖ-PITKAUSKIENĖ (33) džiaugiasi save atradusi iš naujo – tapo profesionalia kosmetologe. Nors sūnų auginanti tituluota gražuolė dirba ir dvylika valandų per parą, tokia laiminga dar niekada nebuvo: „O visai neseniai jaučiau beribę tuštumą...“

Ką tik atšventei 33-iąjį gimtadienį. Tokiomis progomis daugelis mėgsta apžvelgti prabėgusius metus. Nuklydai į prisiminimus?

Kaip tik rengiau paskaitą apie profesinį pasirinkimą jauniems žmonėms, todėl buvo puiki proga atsigręžti į save. Kai atrodo, kad metų skaičius didėja, o gyvenimas tarsi bėga pro šalį, praeities įvykių apžvalga veikia kaip terapijos seansas. Tąkart supratau, kad mano gyvenimas buvo gana įvairus ir įdomus, padovanojo nuostabių galimybių ir patirčių.

Įgijau naudingos praktikos krašto apsaugos savanorių pajėgose, pabuvau laidų vedėja, kuriant lietuvišką serialą dirbau režisieriaus asistente, išbandžiau ir aktorystę, dalyvavau svajonių projektuose „Šok su manimi“, „Žvaigždžių duetai“, „Trys muškietininkai“, keliuose televizijos projektuose buvau komisijos nare.

O kur dar emocijos, laimėjus „Mis Lietuvos“ titulą... Bet svarbiausia, kad su vyru sukūrėme gražią šeimą, todėl, kad ir kiek metų man sueitų, vadovaujuosi prancūzų filosofo Michelio de Montaigne’o mintimis: „Gyvenimas pats savaime nėra nei gėris, nei blogis, tai – tik jų buveinė. O koks jis bus, priklausys nuo mūsų pačių.“