Renginių vedėjai „Dvyniai“: ar lietuviai moka linksmintis ir ko reikia tobulai šventei?

„Dvyniai“, profesionalūs pramoginių renginių vedėjai ir muzikantai. / Atstovų nuotr.
Šaltinis: Reklama
AA

„Savo šventę patikėkite mums, o mes jau padarysime viską, kad ji būtų nepamirštama. Visada turime aiškią vakaro viziją ir tikslą, o šypsenos yra geriausias patvirtinimas, kad einame teisingu keliu“, – sako grupė „Dvyniai“, profesionalūs pramoginių renginių vedėjai ir muzikantai.

Grupė „Dvyniai“ scenoje – daugiau kaip dešimt metų. Per šį laiką surengė galybę smagių pramoginių švenčių, įmonių vakarėlių, gimtadienių ir net vestuvių. Broliai Vytautas ir Ferdinandas Raudoniai – kolektyvo sielos ir įkūrėjai, renginiuose besisukantys jau nuo mokyklos laikų.

„Ne, mes nesame dvyniai – tiesiog sutampa mūsų verslo matymas. Dvyniai esame savo požiūriu“, – juokiasi Vytautas Raudonius.

Brolių idėjos netruko įgauti pagreitį, todėl šiuo metu „Dvyniai“, be didžėjaus ir vakaro vedėjo paslaugų, gali pasiūlyti visą profesionalų komandą: vokalistes, saksofonininką, būgnininką, scenos pagalbininkus.

Ferdinandas / Atstovų nuotr.

„Sudėtis su laiku gali kisti, tačiau branduolys – tas pats. Žmonės, kurie mus susiranda pagal rekomendacijas, visada klausia, ar nepasikeitė vedėjas ir didžėjus. Mes su broliu esame grupės veidai nuo pat pradžios, tarsi kokie vedliai, – juokiasi Ferdinandas. – Bet ir už kitus komandos narius galiu garantuoti, nes joje – tik savo darbą mylintys profesionalai.“

„Dvynius“ galima būtų vadinti šeimos verslu, mat komandoje sukasi ir Vytauto žmona Greta. Ji 2014-aisiais prisijungė kaip vokalistė, o laikui bėgant užsimezgė romantiška draugystė. Dabar Greta – grupės koordinatorė, iki smulkmenų išsiaiškinanti klientų poreikius ir norus.

„Greta tobulai išmano visą šio verslo virtuvę, puikesnės koordinatorės net negalėtume įsivaizduoti“, – šypsosi V.Raudonius.

Greta / Atstovų nuotr.

Viskas vienose rankose

Šiais laikais, kai renginių organizatorių pasiūla išties nemaža, Vytautas ir Greta džiaugiasi, kad jų grupės populiarumas neblėsta, nes patenkinti klientai patys dalijasi rekomendacijomis ir tokiu būdu sudomina vis naujus užsakovus.

„Visada stengiamės savo darbą atlikti taip, kad renginyje dalyvavę žmonės mus atsimintų, liktų geras įspūdis ir šiltos emocijos. Tada, atėjus gyvenime progai, kai prireiks renginio vedėjo ar grupės, net nekils klausimas, ką pasikviesti“, – sako Greta.

„Nenuginčijamas mūsų privalumas tas, kad galime pasiūlyti viską: muziką, renginio vedimą, techniką, užsiėmimų. Klientams nebereikia sukti galvos ir užsakinėti skirtingų žmonių iš skirtingų įmonių, dėl ko ne tik gaištamas laikas, bet ir dažnu atveju permokama. Pas mus galima gauti viską „nuo–iki“, todėl taupomas laikas, atsiranda galimybė pasiūlyti patrauklesnę kainą.

Be to, viskas vyksta tiesiog sklandžiau: kai dirba viena komanda, ji būna puikiai susigrojusi, geba prisitaikyti prie netikėtų situacijų, lanksčiai reaguoti į žmonių norus ir nuotaikas. Norite šokti ilgiau? Puiku! Šokiai nebedomina, reikia veiklos? Bus! Kai visi profesionalai iš vienos komandos, nesame pririšti prie laiko ir individualių susitarimų, nes mūsų bendras tikslas – patenkinti šventės dalyviai“, – pasakoja V.Raudonius.

„Viską taip subalansuojame, kad nebūtų nei per daug, nei per mažai“, – antrina Greta.

Vytautas / Atstovų nuotr.

Ji prisimena istoriją, puikiai iliustruojančią komandos darbo kokybę: „Derinome su kliente vakaro detales, įsikalbėjome, tad paklausiau, kodėl savo šventei pasirinko būtent „Dvynius“, iš kur apie mus žino. Moteris atsakė, kad jai labai įsiminė mūsų pasirodymas išleistuvėse, todėl sau pasakiusi, kad jeigu tuoksis, jos vestuvėse gros būtent „Dvyniai“. Įsivaizduojate, per tiek metų žmogus mūsų nepamiršo ir nepakeitė savo nuomonės! Tai geriausias įrodymas, kad palikome neužmirštamą įspūdį.“

Ne tik šventė

Iš pirmo žvilgsnio galėtų pasirodyti, kad darbas renginiuose – nesibaigianti šventė, kur muzika, šokiai, linksmybės ir gera nuotaika. Vytautas sutinka, kad toks darbas, be jokios abejonės, nuteikia šventiškai. Tačiau iškart pabrėžia, kad komandos nariams svarbiausia – sukurti nepakartojamą šventę svečiams, todėl patys neatsipalaiduoja iki paskutinės vakaro minutės.

„Darbas išties nelengvas: ne kiekvienas nori dirbti savaitgaliais, vakarais, ne kiekvienas turi tiek vidinių resursų, kad prireikus „persijungtų“ į šventinį režimą, todėl daug metų dirbančių renginių organizatorių ne tiek ir daug. Ne visiems duota ir dovana mokėti dalykus pateikti įdomiai, ekspresyviai. Mes suprantame, kad esame pakviesti ne patys švęsti, o padaryti šventės kitiems“, – dėsto Vytautas.

Ar santūruoliais vadinami lietuviai moka linksmintis iš širdies? „Po tiek metų darbo šioje srityje galiu pasakyti: išvesti vienos bendros formulės neįmanoma, žmonių yra visokių. Bet vieną dalyką tikrai žinau: mes įdedame maksimalias pastangas, tad matome, kaip ir santūresni žmonės vakarui įsisiūbavus atsipalaiduoja ir pasiduoda polėkiui. Geras vedėjas, didžėjus ir gyva grupė iš tiesų daro stebuklus“, – džiaugiasi Ferdinandas.

Kur galima artimiausiu metu pamatyti „Dvynių“ koncertą ar vedamą renginį? „Daugiausia dirbame privačiuose renginiuose, tačiau būna ir išskirtinių švenčių. Viena jų numatoma gruodžio 31 dieną sodyboje „Gran Vila“. Nuostabi vieta, puikus maistas ir aptarnavimas, todėl mielai kviečiame sutikti Naujuosius metus ten kartu su grupe „Dvyniai“. Pažadame, bus karšta!“ – vieningai taria kolektyvo nariai.

Renginių organizatoriai „Dvyniai“ (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau