Programišius pavogė šimtus asmeninių žvaigždžių nuotraukų, kuriose jos – nuogos

Jennifer Lawrence, Kim Kardashian, Kate Upton ir Mary Kate Olsen / „Scanpix“ nuotr.
Jennifer Lawrence, Kim Kardashian, Kate Upton ir Mary Kate Olsen / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-09-01 07:54
AA

Paskutinę vasaros dieną gausus būrys ryškiausių pramogų pasaulio žvaigždžių ėmėsi už galvos: vienas programišius per masinį įsilaužimą į asmeninius telefonus ir kompiuterius pavogė šimtus nuotraukų, kuriose garsios moterys – nuogos.

Anot „Buzzfeed“, po garsenybių telefonus prasisukęs interneto įsilaužėlis turi nuotraukų, kurios darytos vien asmeniniam archyvui. Tarp jo aukų – Kim Kardashian, Rihanna, Mary Kate Olsen, Kate Bosworth, Ariana Grande, Kirsten Dunst, Victoria Justice, Teresa Palmer, Krysten Ritter, Kate Upton ir daugybė kitų. Programišius taip pat tvirtina turįs ir vaizdo įrašą, kuriame Jennifer Lawrence nufilmuota sekso metu, ir dar per 60 nuotraukų, kuriose ji fotografavosi nuoga.

Ar šios nuotraukos tikros, ar tėra tiesiog klastotė, kol kas neaišku – jos dar nėra paviešintos, o programišius šiuo metu bando jas parduoti už kuo didesnę kainą. Kelios nuo jo nukentėjusios garsenybės jau suskubo paviešinti pranešimus tvirtindamos, kad nuotraukos – suklastotos, mat jų telefonuose nėra ir nebuvo jokių tokio turinio nuotraukų.

Štai buvusios „Disney“ žvaigždutės Ariana Grande ir Victoria Justice iš karto pareiškė, kad nuotraukos – klastotė. „Žmonės, tos neva nuogos mano nuotraukos yra KLASTOTĖ“, – savo „Twitter“ paskyroje suskubo gerbėjus raminti 21-erių Victoria Justice.

„Oskaro“ laureatė Jennifer Lawrence yra rimtai nusiteikusi kovoti su tais, kas pasikėsins į jos privatumą. Aktorės atstovas spaudai išplatino pranešimą, kuriuo teigia, kad bylinėsis su visais, kas išdrįs publikuoti jos nuotraukas.

„Tai baisus privatumo pažeidimas. Jau susisiekėme su pareigūnais ir patrauksime baudžiamojon atsakomybėn visus, kurie publikuos pavogtas Jennifer Lawrence nuotraukas“, – sakė aktorės atstovas spaudai.

Aktorė Mary Elizabeth Winstead išplatino pranešimą, kuriuo piktinasi programišio poelgiu ir tais žmonėmis, kurie norės pažiūrėti jos asmenines nuotraukas.

„Tie, kurie žiūrite į nuotraukas, kurias aš pasidariau su savo vyru prieš daug metų, būdami privačiuose savo namuose, tikiuosi, puikiai dėl savęs jaučiatės. Žinant, kad tos nuotraukos buvo ištrintos labai seniai, tegaliu įsivaizduoti, kiek bjauraus darbo reikėjo, kad jos būtų atkurtos. Užjaučiu visas, kurias nuhakino“, – savo „Twitter“ paskyroje rašė 29-erių aktorė.