Projekte „Šok su žvaigžde“ liko penkios poros: kelionė į finalą baigėsi favoritams

Projektas „Šok su žvaigžde“/Pauliaus Peleckio/„Žmonės Foto“ nuotr.
Projektas „Šok su žvaigžde“/Pauliaus Peleckio/„Žmonės Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-11-30 21:39
AA

Šeštadienio vakarą ant LRT projekto „Šok su žvaigžde“ parketo – vis daugiau įtampos. Likus vos kelioms laidoms iki finalo poros iš visų jėgų stengėsi pelnyti komisijos ir žiūrovų simpatijas. Deja, projektas paskutinį rudens savaitgalį baigėsi Ainei ir Pauliui.

Šis savaitgalis projekte – išskirtinis. Šešios poros šoko ne po vieną, bet po du šokius. Vienas jų – iki smulkmenų išdailintas, o kitas – šviežutėlis ir dar niekam nerodytas.

Komisiją šeštadienį sudarė Lotynų Amerikos šokių šokėja, daugkartinė Lietuvos jaunimo standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionė Eglė Visockaitė, profesionali Lietuvos sportinių šokių šokėja Lina Chatkevičiūtė ir Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių triskart vicečempionas Justas Kučinskas.

Pirmoji ant parketo pasirodžiusi pora – Austėja ir Edvinas. Žiūrovų mylima, tačiau praėjusį kartą iš komisijos pastabų gavusi pora šį šeštadienį pirmajam šokiui pasirinko vieną iš Lotynų Amerikos šokių – ča ča ča.

„Šokti ir vaidinti jums sekėsi gerai nuo pat pirmosios laidos. Mačiau, kad stengėtės patobulinti savo techniką, kad šokis atrodytų geriau, bet žemesni komisijos vertinimai jus išmušė iš vėžių. Pasitikėkite savo jėgomis ir tuomet viskas bus gerai“, – komentavo Eglė Visockaitė.

„Šį šokį šokote antrą kartą ir Austėja jau grįžo į save. Atlikote viską stipriai, bet šie ktiek pritrūko ča ča ča žingsnių“, – sakė Lina Chatkevičiūtė.

„Pėdos turėtų būti arčiau parketo, bet, kai kojos yr tokios gražios, joms galima viskas, joms atleidžiamos visos klaidos“, – juokavo J. Kučinskas.

Austėja ir Edvinas iš komisijos už pirmąjį šokį gavo 26 balus.

Projektas „Šok su žvaigžde“/Pauliaus Peleckio/„Žmonės Foto“ nuotr.

Antrajam šokiui pora pasirinko fokstrotą.

„Šis šokis – vienas iš gražiausių, bet labai gaila, kad šį kartą nepavyko jo techniškai atlikti. Suprantu Austėją, nes man fokstrotas taip pat buvo pats sunkiausias šokis. Linkiu kantrybės, laikykitės“, – kalbėjo Eglė Visockaitė.

„Mane sužavėjo pradžia ir labai nuliūdino fokstroto dalis. Gaila, nes norėjau duoti maksimalų balą“, – nusivylė Lina Chatkevičiūtė.

„Turėti gražų kūną negana, gebėjimas jį parodyti – didžiulis menas. Nuostabi kompozicija ir jūsų menas užbaigti šokį – kažkas tokio. Tiesa, sutinku, kad fokstrotas nebuvo labai geras“, – konstatavo J. Kučinskas.

Austėja ir Edvinas iš komisijos už antrąjį šokį gavo 23 balus.

Projektas „Šok su žvaigžde“/Pauliaus Peleckio/„Žmonės Foto“ nuotr.

Antroji ant parketo žengusi pora – Paulius ir Ainė. Jie pirmajam šokiui pasirinko tango.

„Mane pribloškia šios poros elegancija. Esate graži kaip pora – jūs labai derate tarpusavyje, bet šiame šokyje Ainė šiek tiek nustelbia Paulių. Kadangi šis šokis buvo drama, paslaptinga dama laimėjo savo žvilgsniu“, – sakė Lina Chatkevičiūtė.

„Ainė labai ugninga ir karinga. Pauliau, nepakanka tiesiog gerai šokti, kartais šią moterį reikia pažaboti ir dėl to kartais tenka rizikuoti. Tuose šokiuose, kur daugiau aistros ir įtampos, norėtųsi stipresnio vaizdo“, – sakė J. Kučinskas.

„Aine, vertinkite savo partnerį. Tokie partneriai, kaip Paulius, kurie neužgožia antrosios pusės ir leidžia pasireikšti damai – labai vertinami ant parketo“, – patarė Eglė Visockaitė.

Paulius ir Ainė už pirmąjį šokį iš komisijos gavo 26 balus.

Projektas „Šok su žvaigžde“/Pauliaus Peleckio/„Žmonės Foto“ nuotr.

Antrajam šokiui pora pasirinko pasodoblį.

„Pradžioje svarsčiau, ar čia tikrai Pauliaus šokis, bet po pirmųjų mūsų komentarų užsivedėte, nes tikrai buvo ir stiprus žvilgsnis, ir dominavimas. Labai gerai“, – sakė Lina Chatkevičiūtė.

„Šį kartą nebuvo taip tikslu, bet buvo labai gyvos ir tikros klaidos. Jūs greit mokotės, tai rodo, kad esate talentingas žmogus“, – komplimentų Pauliui negailėjo J. Kučinskas.

„Man šis šokis nebuvo toks nuostabus kaip kolegoms. Mes visada prašėme jūsų daugiau vaidinti ir šį kartą mačiau viską atvirkščiai. Vaidinote, tačiau neparodėte charakterio per šokį“, – konstatavo Eglė Visockaitė.

Paulius ir Ainė už antrąjį šokį iš komisijos gavo 24 balus.

Projektas „Šok su žvaigžde“/Pauliaus Peleckio/„Žmonės Foto“ nuotr.

Tretieji ant parketo lipo Ugnė ir Lukas. Jie pirmajam šokiui pasirinko džaivą.

„Džaivas geriausias tavo šokis, Ugne. Jis tau labiausiai tinka pagal temperamentą. Sveikinu, puikus šokis“, – sveikino J. Kučinskas.

„Ugne, šiandien mačiau tavyje nuovargį, tačiau iš techninės pusės šokis tikrai buvo geras“, – komentavo Eglė Visockaitė.

„Gyvai į jus žiūrint emocija žymiai stipresnė nei stebint per televizoriaus ekraną. Kaip minėjo Eglė, iš jūsų jautėsi nuovargis, galbūt iš kojų judesių vėlavimų tai matėsi“, – svarstė Lina Chatkevičiūtė.

Pati Ugnė pastebėjo, kad džaivas – jos mėgstamiausias šokis.

Ugnė ir Linas už pirmąjį šokį iš komisijos gavo 24 balus.

Projektas „Šok su žvaigžde“/Pauliaus Peleckio/„Žmonės Foto“ nuotr.

Antrajam šokiui pora pasirinko fokstrotą.

„Fokstrotas šiandien visiems kiša koją. Jūs nešokote šiandien poroje, kūnai darė skirtingus dalykus. Mačiau, kad sekėsi sunkiai. Neatidirbtas šokis“, – konstatavo J. Kučinskas.

„Ugnė turbūt nesusitvarkė su savo baime ir emocijomis po to, kai ji padarė klaidą. Jums labai svarbu tinkamai pasirinkti šokį, nes Ugnei tinka energingi šokiai“, – pastebėjo Eglė Visockaitė.

„Nelengvas šokis ir jūs stengėtės fokstrote parodyti minkštumą, tarsi viskas derėjo, bet turėjote stipriau stumtis nuo kojos ir su energija skrieti lyg papūsta plunksna, ne kristi lyg visa jų pagalvė“, – vaizdų palyginimą pateikė Lina Chatkevičiūtė.

Ugnė ir Linas už pirmąjį šokį iš komisijos gavo 21 balą.

Projektas „Šok su žvaigžde“/Pauliaus Peleckio/„Žmonės Foto“ nuotr.

Ketvirtieji ant parketo lipo Katerina ir Paulius. Jie pirmajam šokiui pasirinko fokstrotą.

Fokstrotas yra stipriausias iš jūsų šoktų šokių. Tiesa, kai šį šokį šokote pirmą kartą, jis paliko žymiai stipresnį įspūdį nei šiandien. Nepaisant to, šokis išties gražus“, – komentavo Eglė Visockaitė.

„Aš nepastebėjau to, ką sakė Eglė. Man šis šokis nuo pat pradžių buvo nepakartojamas. Mano nuomone, jis nuostabiausias jūsų šokis“, – sakė Lina Chatkevičiūtė.

„Tai tikrai jūsų hitas, bet reikia pagalvoti, kaip vėl šokiui įpūsti ugnies, kad jis „nenusidėvėtų“, – patarė J. Kučinskas.

Katerina ir Paulius už pirmąjį šokį iš komisijos gavo 28 balus.

Projektas „Šok su žvaigžde“/Pauliaus Peleckio/„Žmonės Foto“ nuotr.

Antrajam šokiui pora pasirinko pasodoblį.

„Tai man nepriminė tradicinio pasodoblio. Nepykite, bet aš šokyje nemačiau vyro ir moters vaidmens. Pritrūko vyriškumo. Nepaisant to, man buvo labai įdomu žiūrėti“, – komentavo Eglė Visockaitė.

„Žiūrėjau ir šypsojausi, nors tai nebūdinga pasodobliui. Jūmise yra tas vidinis komikas ir šiame pasodoblyje jis išlindo, nežinau, ar jūs taip planavote. Tiesa, kraujas tikrai užvirė žiūrint jūsų šokį“, – sakė Lina Chatkevičiūtė.

„Esate pora, kuri į šį projektą atneša naujoves. Tos idėjos duoda projektui gyvybės. Buvo įdomu – ne komiškumas, bet linksmumas. Jūs parodėte dar vieną čempionų šokį“, – konstatavo J. Kučinskas.

Katerina ir Paulius už antrąjį šokį iš komisijos gavo 25 balus.

Projektas „Šok su žvaigžde“/Pauliaus Peleckio/„Žmonės Foto“ nuotr.

Penktieji ant parketo lipo Simona ir Ligitas. Jie pirmajam šokiui pasirinko ča ča ča.

„Gražu. Matau, kad Simona jaučiasi šį kartą žymiai užtikrinčiau – judesiai plastiškesni. Norėčiau, kad antrą kartą šokdami šokius pagalvotumėte naujų atspalvių, kaip atnaujinti savo pasirodymą“, – patarė Lina Chatkevičiūtė.

„Simona, kai žvelgiu į tave šokančią, mane apima užtikrintumo jausmas. Tikrai komunikuojate kūnais. Man regis, šis šokis buvo geresnis nei praėjęs jūsų ča ča ča, bet sutinku su Lina, man norėjosi nors vieno kito naujo sprendimo“, – komentavo J. Kučinskas.

„Man labai patiko šis šokis, norėjau šokti kartu. Jūs jautėtės laisvai, klubai buvo laisvesni ir net atsirado flirtas su publika. Tai labai didelis pliusas šokant ča ča ča“, – pastebėjo Eglė Visockaitė.

Simona ir Ligitas už pirmąjį šokį iš komisijos gavo 25 balus.

Antrajam šokiui pora pasirinko Vienos valsą.

„Ta sukurta atmosfera, vientisa istorija, labai gražiai papildė Vienos valsą. Labai gerai viskas derėjo“, – pastebėjo Lina Chatkevičiūtė.

„Šis šokis man paliko šilumą. Šypsojausi viso šokio metu. Gražus, klasikis šokis. Puikiai parinkta muzika“, – sakė J. Kučinskas.

„Aš mačiau kaklą priekyje, bet mane išties užbūrė atmosfera. Sklandžiai ir gražiai sušokta“, – užbaigė komentarus Eglė Visockaitė.

Simona ir Ligitas už antrąjį šokį iš komisijos gavo 27 balus.

Šeštieji ant parketo lipo projekto rekordininkai – Paula ir Gedvinas. Jie pirmajam šokiui pasirinko rumbą.

„Jaučiuosi dviprasmiškai. Jūs neįsiklausote, ką sako komisija. Išnaudojate erdvę, eksperimentuojate, bet tai nebuvo rumba, tai buvo šokis su rumbos elementais“, –komentavo J. Kučinskas.

„Jūs užsispyrę, bet būkite tokie ir toliau. Gal eksperimentuodami laimėsite šį projektą“, – svarstė Eglė Visockaitė.

„Jūs išties kokybiškai sušokote. Tie rumbos judesiai buvo pilnai išpildyti. Rumbos stilistika tikrai nebuvo tipiška, ji buvo moderni, bet Paulai šis stilius tinka. Tad gal tai ir nėra blogas sprendimas“, – svarstė L. Chatkevičiūtė.

Paula ir Gedvinas už pirmąjį šokį iš komisijos gavo 24 balus.

Projektas „Šok su žvaigžde“/Pauliaus Peleckio/„Žmonės Foto“ nuotr.

Antrajam šokiui pora pasirinko kvikstepą.

„Gedvinai, tu šokai su žvaigžde. Visas kitas pagyras paliksiu savo kolegėms“, –  nedaugžodžiavo J. Kučinskas.

„Ši pora – labiausiai patobulėjusi projekte. Gražiai, tvarkingai, tiksliai šokote. Ant parketo atrodote žavingai“, – džiaugėsi Eglė Visockaitė.

„Sušokote labai sudėtingą choreografiją ir Paula nepasimetė. Suradote gerą balansą tarp choreografijos ir šou elementų. Šiandien taip pat pasiekta aukščiausia viršūnė“, – gyrė L. Chatkevičiūtė.

Paula ir Gedvinas už antrąjį šokį iš komisijos gavo 29 balus.

Projektas „Šok su žvaigžde“/Pauliaus Peleckio/„Žmonės Foto“ nuotr.

Dėl čempionų titulo projekte liko varžytis penkios poros.

Projektas „Šok su žvaigžde“ (96 nuotr.)
+90