Projekto „Šok su manimi“ finale nepasirodys Kęstučio Baranausko ir Sandros Saikauskaitės pora

Kęstutis Baranauskas ir Sandra Saikauskaitė / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Kęstutis Baranauskas ir Sandra Saikauskaitė / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-12-29 18:51
AA

Penkioms poroms lemtingas „Šok su manimi“ pusfinalis buvo pakrikštytas švenčių tema. Vakarui vadovavo naujas vedėjų duetas – Vytautas Šapranauskas ir „X Faktoriaus“ teisėja griežtoji diva Rūta Ščiogolevaitė. Šokėjams tekso pademonstruoti po 2 šokius ir išlaikyti egzaminą, kuris bus pats sunkiausias.

„Besmegenė ir nykštukai“, Nauji metai Operos ir baleto teatre, Šv. Valentino diena, Gėrio šventė, „Mūsų dienos kaip šventė“ – į šių herojų ir švenčių šventimą įsijaus „Šok su manimi“ dalyviai.

Šeštadienio vakaras bus lemtingas šokėjams – tik keturios poros kovą tęs didžiajame finale sausio 5-ąją. Rytoj „Šok su manimi“ laidoje bus sumuojami ir ankstesnės laidos rezultatai, vienai dalyvių porai teks negrįžtamai palikti projektą.

Komisijos vietas užims pirmininkas Jurijus Smoriginas, elegancijos įsikūnijimas Jūratė Norvaišienė, operos solistė Kristina Zmailaitė ir laidos „Patys pačiausi“ vedėjai Mantas Petruškevičius ir Asta Valentaitė.

Pirmasis raundas – pirmauja Jonas Nainys ir Justė Žemaitytė

Pirmieji karštąjį parketą išmėgino „radistas“ Jonas Nainys ir Justė Žemaitytė. Pora pademonstravo Kalėdinį besmegenės ir nykštuko šokį. Scenoje Jonas pasirodė su gausiu būriu raudonomis smailiomis kepurėlėmis pasidabinusių mažylių ir užgrojus jau beveik kalėdine tradicija tapusiai Bobby Helmso dainai „Jingle bell rock“ pora smagiai trypė kvikstepo žingsnelius.

Jonas Nainys ir Justina Žemaitytė / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

Mindaugas Rainys ir Milana Jašinskytė-Pankevičienė gana komiška mizanscena apie baleriną ir jos mylimąjį pradėję savo šokį. MIlana, grojant Piotrui Čaikovskiui, šoko „Gulbių ežerą“, o vėliau jau abu ėmė šokti džaivą. Tiesa, Asta Valentaitė įvertino ne poros šokį, o Milanos seksualumą ir Mindaugo „cool“ vaikino įvaizdį.

Milda Štakėnė ir Deividas Meškauskas sušoko Valentino 14 dienai skirtą kvikstepą. Mantas Petruškevičius patikino, kad nors jis ir sergąs už Deivido ir Mildos duetą, pastarosios suknelė atrodė, kaip „pigūs naktiniai, o ir pati atrodo tokia susivėlus, it iš pigios lovos išlipus“.

Pasirinkę temą „Mūsų dienos kaip šventė“ šoko „ventukas“ Juozas Butnorius ir Katerina Voropaj. Komisijos nariams jų šokis pasirirodė kiek nuobodokas.

Jonas Nainys ir Justina Žemaitytė / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

Kęstutis Baranauskas pasirodė ne su įprastine savo šokių partnere Egle Straleckaite, o su Sandra Saikauskaite. Jie atliko viskuo nusivylusio klauno ir angelės  džaivą. Tačiau visi komisijos nariai beveik unisonu patikino, kad šokio žingsnelių šiame šokyje buvo vos keturi taktai, o visa kita – modernas.

Antrajame raunde – Deivido Meškausko ir Mildos Štakėnaitės triumfas

Jonas Nainys ir Justė Žemaitytė pasirinko itin energingą ir linksmą šokį su savo mažaisiais antrininkais. Identiškai apsirengusios dvi – jono ir Justės bei mažųjų šokėjų – poros itin griausmingai įvertintos žiūrovų komisijos ne itin patiko.

Seksualų ir romantišką Mindaugo Rainio ir Milanos Jašinskytės-Pankevičienės šokį pakomentuoti gavęs progą Jurijus Smoriginas rėžė iš peties – Mindaugas nuobodus, o Milana išsiskleidė it gėlelė.

Jonas Nainys ir Justina Žemaitytė / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

Filmo „Kvepalai“ scenarijumi pasirėmę Milda Štakėnė ir Deividas Meškauskas sušoko tikrą kriminalinį trilerį. Už šį subtilų šokį ir puikia muziką jie iš komisijos pelnė aukščiausią balą – visi skyrė dešimtukus.

Kęstutis Baranauskas ir Sandra Saikauskaitė sušoko itin spalvingą samba. Kaip Jūratė Norvaišienė pastebėjo – šį kartą ji bent jau „pamatė sambą, nors viena Kęstučio koja ėjo nuo kulno, o kita nuo pirštų“.

Blizgūs it kalėdiniai papuošimai Juozas Butnorius ir Katerina Voropaj šoko lotynų šokių parodija, kuri itin patiko Jurijui Smoriginui. Jis nesiliovė kvatoti ir bent kartą per laidą skėlė teigiamą komentarą.

Jonas Nainys ir Justina Žemaitytė / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

Egzaminas visoms penkioms poroms, kaip laidos pradžioje pranašavo Rūta Ščiogolevaitė, buvo netikėtas. Mat kiekviena pora savo konkurentams skyrė šokį, kurio jie nesitikėjo, bei repetuoti negalėjo. Komisijos nuomone geriausiai egzaminą išlaikė: Kęstučio Baranausko, Juozo Butnoriaus ir Jono Nainio.

Keturios finale pasirodysiančios poros

Suskaičiavus visus žiūrovų ir komisijos balsus, kuriuos šokėjai gavo per dvi paskutiniąsias projekto „Šok su manimi“ laidas, televizoriaus ekrane pasirodė tų keturių laimingųjų porų vardai: Milda Štakėnė ir Deividas Meškauskas, Mindaugas Rainys ir Milana Jašinskytė-Pankevičienė, Jonas Nainys ir Justina Žemaitytė bei Juozas Butnorius ir Katerina Voropaj. O projektą visam laikui pusfinalyje pako Kęstutis Baranauskas ir Sandra Saikauskaitė

Galutinė dviejų projekto „Šok su manimi“ laidų komisijos ir žiūrovų balsų lentelė:

 1. Jonas Nainys ir Justina Žemaitytė
 2. Mindaugas Rainys ir Milana Jašinskytė-Pankevičienė
 3. Milda Štakėnė ir Deividas Meškauskas
 4. Juozas Butnorius ir Katerina Voropaj
 5. Kęstutis Baranauskas ir Sandra Saikauskaitė
  Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Projekto `ok su manimi akimirka
  Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Projekto „Šok su manimi“ akimirka