L.Suodaitis po konflikto su V.Siegel paleistas iš areštinės: skirta griežta kardomoji priemonė
Trečiadienio popietę verslininkas Laurynas Suodaitis paleistas iš Vilniaus policijos komisariato areštinės. Čia jis uždarytas antradienio vakarą, po namuose kilusio smurtinio konflikto su žmona Viktorija Siegel-Suodaite.
Antradienio vakarą verslininkų Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio namuose įvyko konfliktas, kurio metu, kaip teigia policija, vyras smurtavo prieš žmoną. L.Suodaitis buvo uždarytas į Vilniaus policijos komisariato areštinę, kur trečiadienį buvo apklaustas ir tos pačios dienos popietę paleistas.
Vilniaus regiono apylinkės teismo Vilniaus rajono rūmai tenkino prokuroro prašymą ir įtariamajam skyrė kardomąją priemonę – įpareigojimą 2 mėnesius gyventi atskirai (skyriumi) nuo nukentėjusiosios, pranešė prokuratūra.
Šiuo metu atliekami būtini tyrimui veiksmai, renkami reikšmingi duomenys, siekiant išsiaiškinti įvykio aplinkybes.
Trečiadienį pasklidus žiniai apie incidentą Suodaičių namuose, portalas Žmonės.lt bandė susisiekti su Viktorija Siegel, tačiau skambinant telefonu ji neatsiliepė.
Visgi kiek vėliau apie konfliktą ji prabilo socialiniuose tinkluose.
„Esu sukrėsta, ištikta šoko, pažeminta. Daugiau negaliu nieko kol kas parašyti. Kiekvienas žodis dabar – neapsakomai sunkus. Atima visas jėgas. Tenoriu padėkoti medikams už pagalbą ir pareigūnams už greitį“, – rašė V.Siegel.
Portalo Žmonės.lt žiniomis, konfliktas Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio namuose įvyko balandžio 4 d. apie 21 val. 49 min.
Vilniaus rajono Geležių kaime vykusio konflikto metu vyras galimai smurtavo prieš moterį. Žmonės.lt žiniomis, buvo iškviesta greitoji pagalba, o L.Suodaitis uždarytas į areštinę.
Dėl šio konflikto pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.
Žmonės.lt kreipėsi ir į Danielių Bunkų, buvusį V.Siegel partnerį ir dukros Nicole tėvą, tačiau jis tikino, kad apie tai žinių neturi.
„Nieko nežinau“, – portalui komentavo jis.
140 straipsnis Baudžiamajame kodekse (BK) pavadintas „Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas“. 2-oji jo dalis yra „sunkesnė“, nes reglamentuoja atsakomybę už nusikalstamas veikas labiau pažeidžiamų asmenų – tai yra savo artimo giminaičio ar šeimos nario atžvilgiu.
Tas, kas mušdamas ar kitaip smurtaudamas sukėlė artimajam fizinį skausmą arba nežymiai jį sužalojo ar trumpam susargdino, gali būti baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 2 metų, nurodoma BK.
Anot Vilniaus apskrities policijos, kai pranešama apie galimo smurto atvejus vaikus auginančiose šeimose, pareigūnai pagal bendrą tvarką informuoja apie tai ir Vaiko teisių apsaugos specialistus.