Psichologo pagalba – arčiau kiekvieno mūsų

Registracijos pas gydytojus platforma manodaktaras.lt / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Registracijos pas gydytojus platforma manodaktaras.lt / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-06-29 13:38
AA

Nerimas, depresija, konfliktai šeimoje, priklausomybės. Žmonės susiduria su daugybe psichologinių problemų, kurias išspęsti be specialisto pagalbos gali būti labai sudėtinga. Registracijos pas gydytojus platforma manodaktaras.lt pasirašė svarbų bendradarbiavimo susitarimą su Lietuvos psichologų sąjunga (LPS), todėl psichologų pagalba žmonėms taps lengviau pasiekiama.

„Karantinas ir viruso grėsmė daug žmonių išmušė iš pusiausvyros, o žmonių psichinė sveikata yra nemažiau svarbi nei fizinė. Bendradarbiaudami su Lietuvos psichologų sąjunga pasistengsime, kad naudojantis manodaktaras.lt platforma psichologai būtų dar lengviau pasiekiami žmonėms. Jau dabar platformoje galima registruotis pas psichologus, o netrukus jų ratas dar stipriai pasipildys“, – sako manodaktaras.lt vadovas Tomas Balžekas. Pasak jo, čia galima registruotis ir gyvai konsultacijai, ir nuotolinei videokonsultacijai.

Platformoje manodaktaras.lt netrukus atsiras speciali psichologų erdvė – pacientai vienoje vietoje suras daug skirtingų sričių psichologų. Pagalbos ieškantys žmonės galės pasirinkti specialistus pagal miestus, pagal sritis, kuriose jie dirba, pagal psichinės sveikatos problemas, kurioms išspręsti reikalinga specialisto konsultacija. Pasirinkti psichologą padės jo profesinės veiklos aprašymas, pasiekimai. Šalia specialisto vardo, pavardės bei nuotraukos bus ir aktyvus darbo laiko kalendorius  – tai galimybė iš karto užsiregistruoti konsultacijai.

Pasak Lietuvos psichologų sąjungos (LPS) prezidentės Valijos Šap, visuomenės poreikis kreiptis į psichologus pagalbos auga jau kelerius metus iš eilės, o neseniai pasibaigęs karantinas jį tik sustiprino. Visuomenė jau baigia atsikratyti stigmos, kad ieškoti psichologo pagalbos yra kažkas gėdingo, todėl labai svarbu, jog specialistų teikiamos paslaugos būtų kuo patogiau prieinamos pacientams.

Lietuvos psichologų sąjungos prezidentė Valija Šap / Asmeninio albumo nuotr.

„Resursai psichikos sveikatos centruose, švietimo įstaigose yra tikrai nepakankami, mes galvojame, kad paslaugos turi būti kuo arčiau kliento, kuris dėl įvairių priežasčių neretai nori kreiptis privačiai, todėl pasirašytas susitarimas su platforma manodaktaras.lt – tai dar viena galimybė mūsų šalies gyventojams greičiau sulaukti psichologinės pagalbos, o Lietuvos psichologų sąjungos nariams taip pat labai svarbu turėti saugią platformą konsultacijoms“, – sako LPS prezidentė Valija Šap.

Patogu registruotis

Nuotolines konsultacijas manodaktaras.lt platformoje teikia įvairūs specialistai: psichologai, kardiologai, dermatologai, urologai, ginekologai ir kitų sričių ekspertai. Pacientai renkasi, kaip nori konsultuotis su gydytoju – telefonu ar vaizdo ryšiu. Užsiregistravus vaizdo ar telefoninei konsultacijai, gydytojas su pacientu susisiekia registracijos laiku per manodaktaras.lt platformą.