Pupų dėdę ištiko nelaimė – sugedo jo legendinis automobilis

Pupų dėdė / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Žymiajam atlikėjui ir keliautojui Pupų dėdei atsitiko didelė nelaimė – supuvo jo automobilis ir iškrito dugnas, todėl žymusis keliautojas ir dainininkas negali keliauti bei važiuoti į koncertus.

„Korozija pragraužė visą mano namelio ant ratų dugną ir iškilo tokia problema, kad jis tiesiog gabalais gali iškristi“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 pasakos atlikėjas.

Automobilio keliautojas parduoti negali, mat jis įrašytas į paveldo departamento sąrašą: „Jis tuo ir brangus man ir galbūt Lietuvos žmonėms, kad tai pirmas istorinis namelis ant ratų, su kuriuo aš keliavau aplink pasaulį garsindamas Lietuvą“.

„Šitas namelis ant ratų yra kartu ir pragyvenimo šaltinis, nes aš su juo dalyvauju įvairiuose renginiuose, miestų šventėse su savo šuniukais, rodau programą, reklamuoju savo muzikinį albumą ir taip užsidirbtu pragyvenimui. O kai automobilio netekau, dabar labai sudėtinga man išgyventi“, – kalbės Pupų dėdė.

Atlikėjas sako, kad automobilio remonto darbų kaina jam neįkandama: „Pats remontas kainuoja daugiau, bet ačiū meistrams, jie padarė man nuolaidą, tai viską suapvalinus, meistras sakė, kad dabar man reikės sumokėti 600 eurų“.

Išskirtinį interviu su Pupų dėde žiūrėkite šiandien 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK.

Skaitykite daugiau