Pusmetį Lietuvoje praleisiantis Leonardas Pobedonoscevas ėmėsi vaidmens komiškame seriale

Leonardas Pobedonoscevas / TV3
Leonardas Pobedonoscevas / TV3
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-16 16:35
AA

Jau trečią sezoną TV3 televizijoje rodomas lietuviškas komiškas medicinos serialas „Rezidentai“ prie televizijos ekranų subūrė nemažą auditoriją. Juoktis mėgstančius žiūrovus serialas džiugina ne tik kurioziškomis situacijomis, profesionalia aktorių komanda, bet ir pasirodančiomis kviestinėmis žvaigždėmis. Šį kartą seriale epizodinį vaidmenį atliko pastaruoju metu tarp Lietuvos ir Balio salos gyvenantis aktorius Leonardas Pobedonoscevas.

Jau šį, antradienio, vakarą TV3 serialo „Rezidentai“ žiūrovai turės galimybę išvysti L. Pobedonoscevą. Žinomam aktoriui buvo patikėta suvaidinti patį save. Tiesa, ligoninėje sveikatą pasitikrinti sumanęs aktorius sulauks įkyraus rezidentų dėmesio: jie tenorės iš garsaus vyro išpešti naudos.

Paklaustas, ar realiame gyvenime pasitaiko tokių situacijų kaip seriale, kai žinomumas trukdo, L. Pobedonoscevas tikina, kad kol kas žinomas vardas jam tik pasitarnauja. „Neslėpsiu, žinomas vardas, kurį užsitarnavau per ilgą laikotarpį, tikrai kartais padeda. Kadangi nesu niekur nieko prisidirbęs, tai žmonės man šypsosi. O ir kažkur nuėjus man nereikia per daug prisistatinėti, nes mano gyvenimas jau ir taip pristatytas spaudoje, televizijoje“, – sakė žinomas vyras.

Pastaruosius kelerius metus tarp Lietuvos ir Balio salos su žmona Ieva Šabane ir dukrele Emilija gyvenantis L. Pobedonoscevas pasakojo, kad epizodinio vaidmens komiškame seriale ėmėsi su džiaugsmu: „Man vaidyba – malonumas, todėl kur yra veiklos, ten ir dirbu. Taip kaupiu patirtį, atlieku savo misiją. Aikštelėje susitikau su kolegomis, su kuriais jau esu ne kartą dirbęs kituose projektuose. Lietuva maža, todėl atėjęs į filmavimo aikštelę, praktiškai esi pažįstamas su visais.“

Aktorius sako, kad pastaruosius dvejus metus, kuomet buvo apsistojęs Balio saloje, suprato, kad vaidyba – jo gyvenimas. „Gyvenant ten atėjo suvokimas, ką noriu daryti. Buvimas su savimi tokioje savotiškoje tyloje sudaro sąlygas apmastyti, ką darei, ką darai ir ką nori daryti. Kaip vadovas ekskursijose lydėjau kelias turistų grupes, iš kurių grįžau atgijęs ir išpildęs savo misiją, kaip vedantysis aktorius. Tai man buvo tarsi praregėjimas“, – atviravo aktorius.

Žinomas teatro ir kino aktorius, TV laidų ir renginių vedėjas egzotiškoje saloje ne tik ilsėjosi, bet ir iš ten gyvenančio, anksčiau Niujorke aktorystės meno mokiusio dano, sėmėsi vaidybos paslapčių: „Balyje atradau aktorinio pobūdžio mokymus. Dirbau su ten gyvenančiu mokytoju, kuris palaikė mano formą ir manyje atvėrė naujas galimybes. Su jo burtais ir dirbome. Nuo darbų aš nebuvau atitrūkęs, tiesiog svarsčiau, kas aš esu.“

Ateinantį pusmetį L. Pobedonoscevas ketina praleisti Lietuvoje. Kaip sako pats aktorius, kiekvieną kartą iš Azijos jis grįžta pasikrovęs jėgų. „Pats darbymetis yra gruodžio mėnuo, kai vyksta daug renginių. Tą šventinį laikotarpį grįžus į Lietuvą paskiriu darbui ir laikui su šeima, draugais. Kitas laikotarpis – vasara, kai yra krūvos įvairių projektų. Dabar grįžau ilgesniam laikui, jei pusę metų yra ilgas laikas. Atradau tą salą, kaip vietą, kur galiu pasikrauti, išsivalyti ir grįžti švytėdamas“, – pridūrė L. Pobedonoscevas.