Putinas savo meilužę Aliną Kabajevą su vaikais slepia Šveicarijoje

Vladimiras Putinas ir Alina Kabajeva / Scanpix ir Vida Press nuotr.
Vladimiras Putinas ir Alina Kabajeva / Scanpix ir Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-03-07 13:25
AA

Užsienio žiniasklaida praneša: Vladimiro Putino (69) meilužė, buvusi gimnastė Alina Kabajeva (38) slapstosi Šveicarijoje su keturiais jųdviejų mažamečiais vaikais. Tokią informaciją portalui „Page Six“ teigė artimi porai šaltiniai.

„Kol Putinas puola Ukrainą, puola nekaltus jos piliečius ir sukelia pabėgėlių krizę, jo šeima yra įkurdinta privačiame ir labai saugiame namelyje kažkur Šveicarijoje. Bent jau kol kas“, – portalui „Page Six“ sakė šaltinis.

Pranešama, kad olimpinių žaidynių auksą laimėjusi gimnastė A.Kabajeva, kadaise praminta „lanksčiausia Rusijos moterimi“, su V.Putinu augina keturis vaikus, nors to žiniasklaidai pora niekada nepatvirtino. 

Šaltiniai teigia, kad jie turi 7 metų dukteris dvynes, kurios 2015-ųjų vasarį gimė netoli Lugano miesto, Šveicarijoje. Manoma, kad jie taip pat turi dar du sūnus.

„Alina su Putinu turi du berniukus ir dvynukes mergaites, kurie gimė Šveicarijoje“, – apie tariamus V.Putino vaikus su gimnaste A.Kabajeva kalbėjo šaltinis.

„Visi vaikai turi Šveicarijos pasus ir, manau, ji (Alina – red.past.) taip pat turi“, – pridūrė jis.

Alina Kabajeva / Scanpix nuotr.

V.Putinas niekada neatsakinėjo į klausimus apie savo asmeninį gyvenimą. „Turiu privatų gyvenimą, į kurį neleidžiu kištis. Tai reikia gerbti“, – kartą pasakė jis.

„Visada neigiamai reaguodavau į tuos, kurie su savo ilgomis nosimis ir erotinėmis fantazijomis lenda į kitų gyvenimus“,  – pridūrė Rusijos prezidentas.

Vladimiras Putinas iš pirmosios santuokos su buvusia stiuardese Liudmila Shkrebneva turi dvi suaugusias dukras – Mariją (36) ir Kateriną (35).

Vis dėlto net ir apie šias dukras V.Putinas viešai nekalba.

Vladimiras Putinas ir Alina Kabajeva / Scanpix nuotr.

V.Putinas ir L.Shkrebneva santuokoje praleido tris dešimtmečius. Pora skirtingais keliais pasuko 2013 metais.

Kaip rašo „Page Six“, 2008 metais Rusijos laikraštis „Moskovsky Korrespondent“ paskelbė straipsnį, kuris pranešė, kad V.Putinas skiriasi su žmona Liudmila, nes šis neva ruošiasi vesti A.Kabajevą. Šias kalbas Kremlius greitai paneigė ir istoriją paskelbusio laikraščio redakcija buvo uždaryta.

A.Kabajeva yra viena daugiausiai apdovanojimų pelniusių gimnasčių ritminės gimnastikos istorijoje. Ji turi du olimpinius medalius, 14 pasaulio čempionato medalių ir 21 Europos čempionato medalį. Ji buvo praminta „lanksčiausia Rusijos moterimi“.

Fotogalerija:

Vladimiro Putino meilužė Alina Kabajeva (10 nuotr.)
+4