Putino rėmėjas S.Seagalas lankėsi kalėjime, kuriame nužudyta 50 ukrainiečių: nepaisė draudimo atvykti

Stevenas Seagalas / Nuotr. SCANPIX / Telegram
Stevenas Seagalas / Nuotr. SCANPIX / Telegram
Šaltinis: Žmonės
2022-08-10 13:52
AA

Amerikiečių aktorius Stevenas Seagalas užfiksuotas Olevnikoje esančiame kalėjime, kur dar liepos pabaigoje okupantai surengė ataką, nužudžiusią 50 ukrainiečių karo belaisvių, rašoma UNIAN. Negana to, skelbiama, kad vyras kurs dokumentinį filmą apie Donbasą.

Apie Steveno Seagalo vizitą Olevnikoje, Ukrainoje, esančiame kalėjime, kurį kontroliuoja Rusijos pajėgos, savo „Telegram“ kanale pranešė Kremliaus propagandistas Vladimiras Solovjovas.

V.Solovjovas paviešino ir aktoriaus nuotraukas, kuriose jis pozuoja kolonijos griuvėsiuose, kur dar visai neseniai vyko ukrainiečių karių žudynės.

Tuo metu Rusijos naujienų agentūra „TASS“ skelbia, kad S.Seagalas planuoja kurti dokumentinį filmą apie Donbasą.

„Stevenas Seagalas filmuoja dokumentinį filmą apie karą Donbase. Šiandien jis kalbėjosi su Olenivkos kalėjime esančiais kaliniais“, – „Telegram“ kanale rašė „Donecko liaudies respublikos“ vadovas Denisas Pušilinas.

Jis taip pat pareiškė, kad S.Seagalas esą nori „pakeisti pasaulio nuomonę apie šį karą“.

„Stevenas pažymėjo, kad 98 proc. tų, kurie žiniasklaidoje kalba apie konfliktą, niekada čia nėra buvę, todėl pasaulis nežino tiesos“, – aiškino D.Pušilinas.

Stevenas Seagalas / nuotr. Telegram

Svarbu paminėti, jog S.Seagalas dažnai deklaruoja savo meilę ir palaikymą Rusijai, be to, jau turi ir šios šalies pilietybę. 2017 metais jam dėl to buvo penkeriems metams uždrausta atvykti į Ukrainą.

Maža to, aktorius Maskvoje atšventė ir savo 70-ąjį gimtadienį. Socialiniuose tinkluose jis greitai sulaukė kritikos už prie šventinio stalo rusams pasakytą kalbą, kurioje pažadėjo „padėti jiems sunkiu metu“.

Liepos 29-osios rytą prorusiški kariai pranešė apie 40-ies ukrainiečių mirtį per ataką Olenovskajos kolonijoje. Vėliau šis skaičius patikslintas iki 50-ies. Pranešama, kad rusų karinės pajėgos apšaudė šią koloniją, norėdamos apkaltinti Ukrainą karo nusikaltimais bei nuslėpti kalinių kankinimus ir egzekucijas.