„Queens of Roses“ pristato eurovizinę dainą „Washing Machine“: „Metėme sau iššūkį“

Grupė „Queens of Roses“ / Aistės Kirsnytės nuotr.
Grupė „Queens of Roses“ / Aistės Kirsnytės nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-01-13 16:58
AA

Šiemet merginų grupė „Queens of Roses“ į Eurovizijos sceną žengs su drąsiu, žaismingu ir intriguojančiu kūriniu – „Washing Machine“ (liet. „Skalbimo Mašina“). Išskirtinės dainos, sulaukiančios įvairių nuomonių bei vertinimų, atlikėjoms ne naujiena.

2017 metais grupė Eurovizijos atrankose dalyvavo su daina „Fisherman“, su kuria įveikė ne vieną atrankos etapą, o daina net gi tapo savotišku žvejų himnu. Šiemet atlikėjos juokiasi, kad nors daina „Washing Mashine“ tiesioginės prasmės su skalbimo mašinomis neturi, bet nenustebtų, jeigu kokia buitinės technikos įmonė išreikštų grupei savo simpatijas.

Vis gi paklaustos apie ką ši daina, merginos atviros: „Tai daina apie nesusišnekėjimą. Kai lyg ir kalbame viena kalba, bet vienas kito jau nebesuprantame. O santykiuose būna visko – kol sutinki tikrąją meilę ne visada nueitas kelias būna toks lengvas – kartais įsimylime plevėsas, džiaugiamės paviršutiniškais santykiais, ir ne visada skaudančia širdimi juos nutraukiame. Šį kartą apie nesėkmingai susiklosčiusius santykius dainuojame su lengva ironija ir šypsena, kuri ir gyvenime į viską leidžia pažvelgti lengviau“.

Grupė „Queens of Roses“ / Aistės Kirsnytės nuotr.

Grupės narė Akvilė Kisielienė pasakoja, kad per gana trumpą laiką besiruošiant Eurovizijos atrankai teko išgyventi ne vieną skirtingą emocijų bangą.

„Pirmiausia buvo daug džiaugsmo – tik išgirdus dainą, kuri iš karto pasirodė išskirtinė tiek savo tema, tiek keistesniu skambesiu ir struktūra, vienbalsiai nusprendėme mesti sau iššūkį. Buvo aišku, kad toks kūrinys leis daug improvizuoti su pačiu pasirodymu, sukurti įdomesnių charakterių. Kiek vėliau džiaugsmą pakeitė baimė – ar ne per daug rizikuojame su tokiu kontraversišku kūriniu, gal tai ne solidu, ar pavyks su lengvu humoru tokį kūrinį pateikti klausytojams ir žiūrovams. Ir vis gi šiandien tos baimės nebeliko, nes surinkome puikią komandą, su kuria ne tik paruošėme gerą pasirodymą, bet džiaugėmės ir visu kūrybiniu procesu“, – pasakoja A.Kisielienė.

„Queens of Roses“ – „Washing Mashine“:

Scenografiją pasirodymui padėjo ruošti žinomas choreografas Donatas Bakėjus, o scenoje pasirodys ir du profesionalūs šokėjai – Denisas Stech ir Donatas Mankevičius. „

Šita kompanija jau yra kokybės garantas, o įdėjų pas kiekvieną tiek, kad vien mūsų kūriniui „Washing Mashine“ galėtume pastatyti kelioliką skirtingų pasirodymų. Jeigu aplinkybės leis ir turėsime galimybę pasirodyti pusfinalyje, gali būti, kad žiūrovai išvys ir kardinaliai skirtingą kūrinio išpildymą – dar drąsesnį ir ryškensį“, – su šypsena intrigavo Akvilė.

Grupės „Queens of Roses“ pasirodymą galėsite stebėti ir įvertinti jau šį šeštadienį per LRT televiziją.   

Fotogalerija:

„Queens of Roses“ pristato eurovizinę dainą „Washing Machine“ (6 nuotr.)