Quentinas Tarantino įsiuto sužinojęs, kad jo scenarijus nutekintas: režisierius nusprendė nebekurti filmo

Quentinas Tarantino / „Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Quentino Tarantino (50 m.) kūrybos gerbėjams teks dar ilgiau laukti naujos jo juostos – režisierius taip susierzino, kai naujojo jo filmo „The Hateful Eight“ scenarijus buvo nutekintas, kad nusprendė iš viso to filmo nebekurti, praneša „Deadline“.

Sužinojęs, kad be leidimo buvo nutekintas naujojo jo filmo scenarijus, režisierius tiesiog įsiuto ir nebando to slėpti – maža to, jis rimtai ketina išsiaiškinti, kas nutekino scenarijų, o įtariamųjų ratas gana siauras...

„Aš esu labai labai nusiminęs – baigiau scenarijų, juodraštinį jo variantą, ir neplanavau filmuoti to filmo iki kitos žiemos, t.y. artimiausius metus, – „Deadline“ sakė Quentinas Tarantino. – Daviau jį paskaityti šešiems žmonėms ir akivaizdu, kad jis buvo nutekintas. Jeigu negaliu tais žmonėmis pasitikėti, tai neturiu jokio noro toliau dirbti.“

Bruce'as Dernas ir Michaelas Madsenas / „Scanpix“/„Reuters“ ir AFP nuotr.

Supykęs režisierius nusprendė nebekurti šio filmo, o kad darbas nenueitų perniek, išleisti scenarijumi paremtą knygą.

Tačiau ramiai viso šito jis neketina palikti ir siekia išsiaiškinti, kas kaltas dėl nutekinimo. „Daviau jį trims aktoriams: Michaelui Madsenui, Bruce'ui Dernui ir Timui Rothui. Esu tikras, kad Timas Rothas to nepadarė. O vienas iš likusių dviejų davė scenarijų savo agentams, kurie jį išplatino visam Holivudui“, – kaltų ieškojo Quentinas Tarantino.

Vėliau režisierius „Deadline“ sakė, kad įtaria, jog scenarijų nutekino „Creative Artists Agency“ agentūra, kuri atstovauja aktoriui Bruce'ui Dernui. Pati agentūra tokius kaltinimus kategoriškai neigia.

Skaitykite daugiau