R. Mikelkevičiūtė su vyru Rolandu mini 15-ąsias vestuvių metines: „Švęsime be pompastikos“

Rūta Mikelkevičiūtė ir Rolandas Remeikis su vaikais Dominyka ir Jonu Antanu / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Trečiadienį sukanka lygiai 15 metų, kai laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė ištarė lemtingąjį „taip“ savo vyrui Rolandui Remeikiui. „Tai – geriausias mano sprendimas“, – sako vedybinio gyvenimo turtus puoselėjanti moteris.

Rūta ir Rolandas prie 15 metų santuokos gali pridėti dar 10-metį, nes lygiai tiek laiko jie praleido kartu iki vestuvių. Iš viso – 25-eri metai. Pasak sutuoktinių, tai toks laiko tarpas, kurį padoru vertinti.

„Buvo štilis, brizas, uraganai ir cunamiai! Viskas, be ko gyvi „neatvirukiniai“ santykiai neįmanomi. Ir labai gerai, kad taip buvo. Tikiu, dar daug visko bus. Ar ką keisčiau? Nekeisčiau, nes kiekvienas durų trinktelėjimas leido geriau pažinti ne tik kitą, bet ir save pačią. Ne tik pamokyti, bet ir išmokti. Ko? Ogi, kad geriausias draugas – visada šalia“, – apie santykius su vyru be jokių užuolankų sako R. Mikelkevičiūtė.

Rūtos Mikelkevičiūtės ir Rolando Remeikio vestuvės / Gretos Skaraitienės nuotr.

Portalui Žmonės.lt Rūta pasakoja, jog vyras vestuvių metinių proga ją pasveikino nustebindamas išmintingą žinutę nešančia dovaną. 

„Gavau XIX a. antikvarinę spintą. Tikras gražumėlis. Manau, kad po 25-erių metų kartu, tai – praktiška, romantiška dovana, turinti dar ir istoriją. Galima net užslėptą mintį pamatyti.“

Kaip ir kiekvienoje santuokoje, taip ir Rūtos bei Rolando, būta ir saulės, ir lietaus. Tačiau svarbiausia, jog jokios permainos jiems nesukliudė kovoti už tai, kas brangiausia – šeimą. 

Sausio 15-ąją jubiliejų Rūta su Rolandu minės jaukiai ir šiltai.

„Švęsime be pompastikos ir saliutų“, – sako populiarioji laidų vedėja.

Paklausta, ką ji prisimena iš tos lemtingos dienos prieš 15 metų, Rūta – atvira:

„Ką aš prisimenu? Milžinišką stresą, dėl kurio dienos Santuokų rūmuose beveik nepamenu! Tik tiek, jog sausio 15-ą buvo šalta, važiuodama šukuosenos vos nepadariau avarijos, keliai buvo it čiuožykla. Prisimenu šakotį ir tai, kad medaus mėnuo nusikėlė po 10 metų.“

R. Mikelkevičiūtė pasakoja, kad Dominyka šia ypatinga proga juos su Rolandu pasveikino pirmoji. 

„Dukra šiandien atsiuntė žinutę iš Kinijos, kur dabar mokosi. Na, o sūnui Jonui Antanui – vos ketveri, todėl jam svarbios gyvenimo dramos darželyje, o ne tėvų jubiliejai“, – juokiasi ji. 

Primename, kad Rūta ir Rolandas santuokos įžadus atnaujino prieš tris metus, 2017-ųjų liepos 22-ąją. Po dvidešimt dvejų bendro gyvenimo metų jie įteisino savo meilę prieš Dievą. Porą bažnyčioje sutuokė geras šeimos draugas kunigas Ričardas Doveika.

Prie altoriaus R. Mikelkevičiūtę ir R. Remeikį atlydėjo vaikai: Dominyka ir Jonas Antanas.

Rūtos Mikelkevičiūtės ir Rolando Remeikio vestuvės (92 nuotr.)
+86
Skaitykite daugiau