R.Reynoldso ir B.Lively palaikymas Ukrainai: pabėgėliams žada paaukoti iki 1 mln. JAV dolerių

Ryanas Reynoldsas ir Blake Lively / „Scanpix“/AP nuotr.
Ryanas Reynoldsas ir Blake Lively / „Scanpix“/AP nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
2022-02-28 18:05
AA

Rusijos agresijai prieš Ukrainą nelieka abejingos pasaulio žvaigždės. Aktoriai Ryanas Reynoldsas ir Blake Lively paskelbė, kad padės nuo karo bėgantiems ukrainiečiams.

Pora šeštadienį pasidalijo įrašais socialiniuose tinkluose, kuriuose paragino savo sekėjus nelikti abejingus ir padėti ukrainiečiams, pabėgusiems iš karo siaubiamos šalies dėl besitęsiančio Rusijos puolimo, rašo „People“.

45 metų filmo „Deadpool“ žvaigždė Ryanas Reynoldsas tviteryje paskelbė pažadą dvigubinti žmonių aukas tol, kol bus pasiektas milijonas JAV dolerių.

„Per 48 valandas daugybė ukrainiečių buvo priversti palikti savo namus ir pabėgti į kaimynines šalis. Jiems reikia apsaugos. Kai paaukosite, mes sumokėsime iki milijono JAV dolerių, sukurdami dvigubą paramą", – pridūrė aktorius, pateikdamas nuorodą į Jungtinių Tautų aukojimo pabėgėliams svetainę.

R.Reynoldso žmona, 34 metų Blake Lively panašia žinute pasidalijo socialiniame tinkle „Instagram“.

„Aš ir Ryanas padvigubiname kiekvieną dolerį, paaukotą „USA for UNHCR“, iki milijono JAV dolerių. Ši organizacija padeda daugiau nei 50 tūkst. ukrainiečių, kurie turėjo palikti savo namus greičiau nei per 48 valandas. Padeda gelbėti gyvybes, taip pat bendradarbiauja su kaimyninėmis šalimis, kad užtikrintų šių šeimų apsaugą“, – pasidalijusi jautria nuotrauka rašė aktorė.