R.Rudokas – apie žmoną Justiną: „Nesprendžiu apie žmogų ir gyvenimą iš jo amžiaus“

Ramūnas Rudokas ir Justina Rudokė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Ramūnas Rudokas ir Justina Rudokė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-11-12 12:00
AA

Aktorius ir režisierius Ramūnas Rudokas savo mylimosios rankos paprašė praėjus vos trims mėnesiams po pažinties. Tačiau 7 kartu praleisti metai įrodė, kad šis sprendimas nebuvo skubotas, o beveik 30 metų skirtumas nieko nereiškia.

Apie tai, kodėl susituokė taip greitai ir ką galvoja apie juos skiriančius metus, pora jau šį sekmadienį atvirai papasakojo laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovams.

R.Rudokas – puikiai žinomas pramogų pasaulyje, tad naujiena apie jo santykius su jaunesne mylimąja greitai apskriejo visą Lietuvą. Žibalo į ugnį pylė ne tik greitos tuoktuvės, bet ir porą skiriantis amžiaus skirtumas, apie kurį jiedu kalba drąsiai ir be užuolankų – Ramūnas ir Justina to tikrai nesureikšmina.

„Aš niekada nesprendžiu apie žmogų ir jo gyvenimą iš jo amžiaus. Pats stengiuosi visais įmanomais būdais pamiršti, kas yra metai, ir nešvęsti savo gimtadienių, Naujųjų metų. Labai džiaugiuosi, kad turiu tokių draugų, kurie nesveikina manęs per gimtadienį, ir aš tikrai pats nesveikinu jų“, – atviravo Ramūnas.

Ramūnas Rudokas su žmona Justina/ Gretos Skaraitienės „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Laidoje aktorius atskleidė ir savo pažinties su Justina istoriją. Taip pat jis papasakojo, kokį vaidmenį čia suvaidino kultinis serialas „Moterys meluoja geriau“ ir socialiniai tinklai.

„Kai prasidėjo serialas, galvojau, kad aš vis tiek užsiauginsiu tą žmoną – viena iš tų mergaičiukių kada nors paskambins, parašys laišką...“ – linksmai pasakojo R.Rudokas, palikdamas žiūrovams spręsti, kiek jo žodžiuose esama tiesos.

Tačiau tai, kad santykiai su Ramūnu bus labai rimti, Justina suprato jau po pirmojo pasimatymo. Ji atvirai papasakojo, kaip jautėsi ir kaip būsimąjį vyrą pristatė savo tėvams, kuriems, žinoma, tokia santykių sparta buvo neįprasta.

Kitas Ramūno amplua

Ne visi žino, kad R.Rudokas yra ir tarptautinės kategorijos kaitavimo meistras, instruktorius, kuris apie šį sportą kalba su didžiuliu susižavėjimu ir aistra.

„Jam tik duokite apie kaitavimą pakalbėti – drąsiai bus galima daryti ir antrąją laidą. Jam tai – antroji meilė po manęs. Ar jau pirma?“ – laidoje juokavo tokiu pat puikiu humoro jausmu pasižyminti R.Rudoko žmona Justina.

Ramūnas – ir mylintis tėvas, kartu su žmona auginantis bendravardį sūnų. Laidos žiūrovai išvydo akimirkas iš šeimos gyvenimo, sužinojo, kaip jie kartu leidžia laiką, iš ko semiasi ramybės ir kokių turi ateities planų. O dar daugiau detalių apie šią žavią šeimą – jau sekmadienio laidoje.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3!