R.Ščiogolevaitė suvienijo jėgas su V.Genyte ir A.Pilvelyte: scenos divos pristato dainą

Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelytė, Vaida Genytė /  Domo Černiauskio nuotr.
Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelytė, Vaida Genytė / Domo Černiauskio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-07-06 11:16
AA

Trys scenos divos – Rūta Ščiogolevaitė, Vaida Genytė ir Aistė Pilvelytė – susibūrė į muzikos projektą 3D ir pristato pirmąjį savo singlą „Nugalėtojui laurai“, kurį sukūrė kartu su kompozitoriumi Deividu Zvonkumi. Išankstinė premjera įvyko pirmadienį ant Kupiškio marių kranto.

Pirmieji dainą išgirdo į vandens formulių F2 pasaulio čempionatą susirinkę žiūrovai. Ji skambėjo ypatingai, nes atlikėjos į Kupiškio marių saloje esančią scena lipo iškart po lietuvio Edgaro Riabko dramatiško pasirodymo ir pergalės pasaulio čempionato kvalifikacijoje. Publikos nereikėjo stipriai išjudinti, nes visi jau buvo apimti tikro sportinio azarto ir pakilios šventinės nuotaikos.

Stipri energija

Daina „Nugalėtojui laurai“ iškart išsiskiria savo energija, nes joje atlikėjos dainuoja apie ryžtą, sportinį atsidavimą ir pergalę. Dainos vaizdo klipo pgrindiniu herojumi tapo Edgaras Riabko ir jo pilotuojama vandens formulė. Aistė Pilvelytė, atskleidžia, kad ši daina buvo sukurta būtent tam, kad įkvėptų pergalei pasaulio čempionate.

Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelytė, Vaida Genytė / Domo Černiauskio nuotr.

„Labai tikiuosi, kad Edgaras paklausys šią dainą prieš užvesdamas savo vandens formulę pasaulio čempionato finalui ir tai suteiks jam papildomos energijos siekti Lietuvai pergalės. Kai pamačiau kaip jis skrieja virš vandens, tai net nebeturiu abejonių, kad Edgaras laimės“, – pasakoja Aistė Pilvelytė.

Jaudulys, kuris leidžia siekti tikslo

Aistė Pilvelytė atvirauja, kad muzikinis projektas 3D kaip idėja jau gyvuoja gana seniai ir net sunku patikėti, jog pagaliau įvyko premjera, kuri privertė pajausti jaudulį lyg pirmąkart lipant į sceną. Panašiomis emocijomis prieš premjerą gyveno ir Vaida Genytė.

Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelytė, Vaida Genytė / Domo Černiauskio nuotr.

„Nuo pat ryto labai jaudinausi, nes į sceną kaip muzikinis projektas lipame pirmą kartą, o ir pati proga išties įpareigoja. Tačiau toks stresas labai geras dalykas, nes leidžia greitai susitelkti ir daryti tai, ką moki geriausiai. Čia dainininkai ir bolidų pilotai yra labai panašūs – išgyvena tas pačias emocijas. O ši daina labai energinga, bet kartu ji atskleidžia, kad būtent tokioje azartiškoje aplinkoje reikia susikaupti ir siekti savo tikslo“, – apie naują singlą pasakoja Vaida Genytė.

Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelytė, Vaida Genytė / Domo Černiauskio nuotr.

Tuo tarpu Rūta Ščiogolevaitė pabrėžia, kad šis naujas muzikinis projektas, jos gyvenime yra tarsi karjeros desertas, o geresnės vietos premjerai ir negalėjo būti.

„Vanduo yra mano stichija, todėl šiai dainai suskambėti padėjo ypatinga aplinka ir atmosfera: ant Kupiškio marių kranto iškart po Edgaro Riabko dramatiškų plaukimų. Todėl labai džiaugiuosi, kad tai padėjo atskleisti singlo „Nugalėtojų laurai“ polėkį ir aistrą“, – apie išankstinę vakaro premjerą kalbėjo Rūta Ščiogolevaitė.