R. Williamsas atidavė sielą: dainavo rusų kalba, šėlo ant scenos ir pasikvietęs lietuvaitę iš jos meiliai šaipėsi

Robbie Williamso koncerto akimirka / Gabrieliaus Jauniškio nuotr.
Robbie Williamso koncerto akimirka / Gabrieliaus Jauniškio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-08-16 22:22
AA

Rugpjūčio 16 dieną Vilniaus Vingio parkas nusidažė įvairiausiomis spalvomis, jame žmonių riksmai skambėjo ne ką mažiau garsiai nei brito Robbie Williamso dainų žodžiai. Atlikėjas surengė įspūdingą koncertą.

Tai buvo didžiausias R. Williamso koncertas Baltijos šalyse. Trečiadienio vakarą skambėjo ne tik naujos dainos iš Robbie pristatomo albumo „The Heavy Entertainment Show“, tačiau taip pat kūriniai dar iš tų laikų, kai jis dainavo grupėje „Take That“.

„Pakelkite rankas tie, kuriems yra virš 40 metų“, – suriko dainininkas prieš atlikdamas seną dainą. Taip užvesdamas publiką R. Williamsas pelnė garsias ovacijas. Suvaldyti daugiatūkstantinę minią jam sekėsi kuo puikiausiai.

Robbie Williamso koncerto akimirka / Gabrieliaus Jauniškio nuotr.

Prieš atlikdamas naujausio albumo populiariausią kūrinį „Love My Life“ popmuzikos žvaigždė prabilo apie savo šeimą ir vaikus. Atlikėjas pasakojo juokingą istoriją apie tai, kaip žiūrėdami į šį per televizijos ekranus šie klausė, ar po to galės pažiūrėti kažką, kas jiems patinka. Linksma istorija pasibaigė sūnaus žodžiais: „I love my life“. Tuomet Robbie iš visos širdies užtraukė hitu spėjusią tapti dainą.

Atlikdamas kūrinį rusų kalba Robbie kelis kartus ištarė „Spasibo“. Kurį galėjai suprasti dviprasmiškai.

Viso koncerto metu R. Williamsas bendravo su publika, stengėsi ją išjudinti įvairiausiais būdais. Gerbėjai už Robbie sirgo taip pat stipriai, kaip ir už saviškius per krepšinio čempionatą.

Kaip jau tapo įprasta, viduryje koncerto žvaigždė į sceną pasikvietė vieną merginą, kuri prisistatė: „Edita“. „Edita-ta-ta-ta“, – meiliai iš jos šaipėsi R. Williamsas.

Atlikęs kūrinį „Somethin' Stupid“ drovią lietuvaitę Robbie pabučiavo ir drauge su ja įsiamžino.

Robbie Williamso koncerto akimirka / Gabrieliaus Jauniškio nuotr.

Atlikėjas yra laimėjęs rekordinį skaičių, net 18, „BRIT Awards“ apdovanojimų. Dainininkui, kuris pirmąjį įvertinimą gavo dar 1998 m., šiemet taip pat buvo įteiktas prestižinis „BRIT Icon“ apdovanojimas. Net 6 atlikėjo albumai patenka į didžiausiu tiražu parduotų įrašų Didžiojoje Britanijoje šimtuką. 2006 m. R. Williamsas pasiekė oficialų „Guinness“ rekordą – per vieną dieną į dainininko koncertus buvo parduota daugiau nei 1,6 mln. bilietų.

Pasaulyje yra nupirkta daugau nei 77 mln. R.Williamso albumų – pagal šį rodiklį jis yra vienas sėkmingiausių dainininkų populiariosios muzikos istorijoje.

Robbie Williamso koncertas Vilniuje (10 nuotr.)
+4
Trečiadienio vakarą į legendinio Robbie Williamso koncertą plūdo minios žmonių (44 nuotr.)
+38