Radijo laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė per gimtadienį surengė protų mūšį apie save

Raminta Vyšniauskaitė atšventė 25-ąjį gimtadienį / Algio Barzdžiaus nuotr.
Raminta Vyšniauskaitė atšventė 25-ąjį gimtadienį / Algio Barzdžiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-03-19 12:27
AA

Savaitgalį Kaune 25-ąjį gimtadienį atšventė radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėja, diskžokėja Raminta Vyšniauskaitė. Mergina šventė originaliai – savo bičiuliams surengė protų mūšį, kuriame jos draugai turėjo parodyti, kaip gerai jubiliatę pažįsta.

R.Vyšniauskaitė su būriu draugų gimtadienį pradėjo švęsti namuose. Savo draugams gimtuvininkė parengė protų mūšį, kurio vienas iš turų buvo klausimai apie ją pačią. 

Raminta Vyšniauskaitė atšventė 25-ąjį gimtadienį / Algio Barzdžiaus nuotr.

„Visus klausimus sugalvojau pati. Buvo labai įdomu sužinoti, ką draugai žino apie mane. Atsakymai buvo skirtingi ir labai smagūs. Vieną iš klausimų telefonu uždavė ir mano mama, taigi ji tokiu būdu sudalyvavo mano vakarėlyje“, – pasakojo R.Vyšniauskaitė.

Mergina iš draugų gimtadienio proga dovanų gavo kelioninį lagaminą. „Dabar tereiks sugalvoti kelionės kryptį, laiką ir nusipirkti kelionės bilietus“, – šypsojosi mergina.

Laidų ir diskotekų vedėja savo draugams sugalvojo dar vieną atrakciją – Raminta vakarėlio dalyvių paprašė į gimtadienį atsinešti daiktų, kurie jiems labiausiai su ja asocijuojasi.

„Viena draugė atsinešė plaukų rankšluostį, neva aš labai mėgstu puoštis. Kitas mano pažįstamas, kuris mane juokais vadina gaidžiuku, man padovanojo sausainių „Gaidelis“. Dar gavau vadinamąją „ragatkę“, nes kai kurie draugai mane taip vadina. Taip pat gavau visokių šviečiančių dalykų, nes esu diskotekų vedėja ir, jų nuomone, man tai labai tinka. Taip pat gavau mažą buteliuką viskio, nes tai yra mano mėgstamas gėrimas“, – vardijo R.Vyšniauskaitė.

Vėliau Ramintos ir jos bičiulių vakarėlis persikėlė į Kaune esantį klubą „People disco club“. Pasak Ramintos, klubo savininkai žinojo, kad vakaro metu bus švenčiamas diskotekų vedėjos R.Vyšniauskaitės gimtadienis, todėl šia proga didžėjus specialiai leido kūrinį „This Time“, kurį Raminta prieš kelias savaites išleido kartu su muzikos kūrėjais Andy Lau ir Paul Banana.

„Ta daina vakaro metu skambėjo kokius 10 kartų. Žodžiu, baras ėjo iš proto. Teko šokti ir ant stalų, labai gerai leidome laiką. Manau, kad mano gimtadienis buvo labai pavykęs, visiems labai patiko, atsipalaidavome“, – patikino mergina.

Nors R.Vyšniauskaitė teigė turėjusi minčių ir gimtadienio vakarą pati stoti prie didžėjaus pulto, bet vėliau šią nuomonę pakeitė. „Pagalvojau, ai, velniop. Noriu pati sau skirti laiko, atsipalaiduoti ir pabūti savo vakarėlio dalyve, o ne, kaip visą laiką, linksminti kitus“, – juokėsi ji.

Mergina teigė, kad prieš kelias savaites pasirodęs jos singlas tapo išankstine gimtadienio dovana pačiai sau. Raminta viliasi, kad šis jos muzikinis kūrinys bus tikrai ne pirmas ir paskutinis.

„Aš net pagalvojau – velnias, man suėjo 25 metai, o aš išleidau tik pirmą šokių muzikos kūrinį. Tačiau vėliau pagalvojau, kad, kita vertus, o kodėl gi ne – dar laiko yra, esu jauna, vaikų kol kas gimdyti nesiruošiu, vestuvėmis dar irgi nekvepia... Labai norėčiau sukurti ir daugiau singlų, nors konkrečių planų nėra. Manau, kad viskas turi vykti organiškai, natūraliai. Jei yra noro kurti, daryti, tai tik tada pavyksta kas nors gero. Tik savęs neprievartaujant galima sukurti kokį nors šedevrą“, – kalbėjo radijo laidų vedėja.

Raminta Vyšniauskaitė atšventė 25-ąjį gimtadienį / Algio Barzdžiaus nuotr.