Radži: „Gal kitąkart ant Eifelio bokšto Daivai bus lemta ištarti „Taip”

DSC06521_1024x768 / LNK nuotr.
DSC06521_1024x768 / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-11-21 15:14
AA

Puikiai visiems žinomas filmas „Dvi dienos Paryžiuje”, panašu, persikėlė į realų gyvenimą. Radži ir jo viena potencialių jo nuotakų, žemaitė Daiva nuo pat pirmųjų akimirkų Prancūzijoje neapsiėjo be nuotykių.

Kelionė link Eifelio bokšto – bene sudėtingiausia užduotis, tekusi Radži ir Daivai. Ilgas kelias, nežinomos gatvės, svetima kalba, kai negali paklausti nei krypties, nei atstumo, palengva ėmė varginti, tačiau tiek Radži, tiek kūrybinė grupė liko apstulbę, išvydę Daivą… Paryžiaus centre, įsiliejusią į gatvės šokėjų būrį.

Radžis Aleksandrovičius ir Daiva Pudžemytė Paryžiuje / LNK nuotr.

Aplink susirinkusi žiūrovų minia negalėjo atitraukti akių nuo drąsios išvaizdžios merginos, spontaniškai atsidavusios aistringiems šokio ritmams.

„Buvo nerealu. Jie taip gerai šoka, o aš, rodos, irgi galiu ne blogiau už juos. Visi žiūri, šypsosi… Ir, žinoma, svarbiausia Radži. Jis didžiavosi mano drąsa”, – savo įspūdžiais dalijosi Daiva.

O Radži išties didžiavosi. Ne kartą šou metu kartojęs, jog merginos turi būti atviresnės, drąsesnės, privalo mokėti kovoti už savo tikslą ir dėl jo meilės, šypsojosi: „Kelionės metu geriausiai gali pažinti žmogų. Nežinau, kiek pažinau Daivą, bet tai, ką mačiau, man labai patiko. Ji išdrąsėjo ir tapo kur kas atviresnė“.

Pagaliau, kai tikslas buvo pasiektas, 324 metrų aukštyje Daiva Radži įteikė romantišką dovanėlę: suvenyrą, kurį papurčius ant Eifelio bokšto krinta sniegas.

„Radži, aš tikiuosi, jog tai ne paskutinė mūsų kelionė. Galbūt ir kitu metų laiku mes dar čia atsidursime kartu”, – įteikdama dovaną kalbėjo Daiva.

Tačiau Radži neslepia, kad per kelionę pasiilgo kitų merginų. „Kurios labiausiai – pasakysiu jau šeštadienį. Tačiau kas žino, gal kitąkart ant Eifelio bokšto Daivai bus lemta ištarti „Taip”. Ir tik laikas sudėlios visus taškus ant i“, – žvelgdamas į romantiškąjį Paryžių iš viršaus ir glausdamas šalia Daivą, sakė svajonių princas.