Radžis Aleksandrovičius pasirinko: jo sužadėtine taps Ilona Janulevičiūtė

Radžis ir Ilona / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Radžis ir Ilona / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-01-12 19:00
AA

Šeštadienio vakarą LNK televizijos studijoje trys merginos su nekantrumu laukė Radžio Aleksandrovičiaus sprendimo. Čia vyko populiariausio Lietuvoje realybės šou „Radži ieško žmonos“ superfinalas. Tiesa, įpusėjus transliacijai liko tik dvi kandidatės į Radžio žmonas – Ilona ir Vilma. Trečioji mergina Daiva savo noru pasitraukė iš kovos vardan galimybės dalyvauti naujame šou „Šlovė ir turtai“, tad sėkmė nusišypsojo Ilonai, kuri tapo Radžio sužadėtine.

Anksčiau Radžis tikino, kad ieško subtilios, moteriškos ir mėgstančios suktis virtuvėje moters. „Norėčiau, kad šoktų, dainuotų. Būtų prie meno. Gali būti ir aukštesnė už mane, ir žemesnė. Svarbiausia, koks ji žmogus“, – kiek ankstėliau kalbėjo Radžis ir pridūrė, kad jam labai svarbus būsimos žmonos krūtinės dydis.

Radžio žmonų rinkimai vyko daugiau nei keturis mėnesius. Ištaigingame Taujėnų dvare apsigyvenusios nuotakos darė viską, kad tik užkariautų savo svajonių princo širdį. Per visą realybės šou dėl Radžio kovojo devyniolika panelių. Šeštadienį finale kovėsi trys merginos – 26 metų sporto psichologė ir choreografijos mokytoja Ilona Janulevičiūtė, 22 metų Daiva Pudžemytė iš Šilalės rajono, prisistatanti go go šokėja ir 22 metų kaunietė medikė Vilma Gecevičiūtė.

„Radži ieško žmonos“ finalo akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Nė viena iš nuotakų lengvai pasiduoti neketino. Ir visos pripažino: realybės šou „Radži ieško žmonos“ – didžiausias jų gyvenimo iššūkis. Po praėjusį šeštadienį vykusio mažojo finalo go go šokėja Daiva verkdama prisipažino: pralaimėjimas šeštadienį jai reikštų pasaulio pabaigą. 

Prieš finalą jaudinosi ir pats jaunikis Radžis: „Prieš prasidedant šiam šou net negalėjau numanyti, kaip sunku bus rinktis. Kiekvieną kartą, kai tekdavo paprašyti kurios nors merginos išeiti, jaučiausi be galo blogai. O dabar liko trys nuotakos ir visoms joms jaučiu simpatiją. Tikiuosi, viskas baigsis gerai“.

„Radži ieško žmonos“ finalo akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Vos tik prasidėjus superfinalui, filmuotoje medžiagoje buvo primintos visos didžiausios projekto „Radži ieško žmonos“ intrigos ir skandalai. „Na ką aš galiu pasakyti – baisu“, – tepasakė Radžis, pamatęs vaizdo medžiagą. Tačiau netrukus buvo prisimintos ir smagios akimirkos: vakarėliai, juokas, staigmenos ir nedidelės pergalės.

Studijoje susirinko ir ansčiau iš projektos iškritusios dalyvės, kurios patarinėja Radžiui, kurią iš trijų merginų rinktis. Kol kas daugiausiai palaikymo iš buvusių konkurenčių sulaukė Daiva ir Ilona.

Transliacijos metu iš naujo buvo pristatytos visos trys finalininkės. „Aš dėl Radžio galiu padaryti viską“, – savo firminę frazę siužete kartojo Daiva, kuri laidos vedėjos Natalijos Bunkės buvo įvardinta kaip vulgari, nenuspėjama, tačiau labai atsidavusi. 

„Daiva man iš tikrųjų labai patinka, man joje patinka viskas“, – apie vieną iš kandidačių į savo žmonas kalbėjo Radžis. Tiesa, frazę „aš tave myliu“ iš Radžio lūpų išgirdo tik Ilona. Netrukus į studiją buvo atneštas sužadėtuvių žiedas, kurį Radžis vienai iš merginų užmaus ant piršto.

„Radži ieško žmonos“ finalo akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Radži ieško žmonos“ superfinalo metu buvo pateikta netikėta staigmena iš projekto jau anksčiau iškritusioms merginoms. Naujojo LNK šou „Šlovė turtai“ vedėjai Gintarė Gurevičiūtė ir Tadas Rimgaila Almai, Nijolei ir Monikai pasiūlė tapti naujo realybės  dalyvėmis. Trys damos su džiaugsmu priėmė pasiūlymą.

Finalinininkė Daiva taip pat sulaukė pasiūlymo pasitraukti iš kovos dėl Radžio širdies ir tapti projekto „Šlovė ir turtai“ dalyve bei pamėgti laimėti 50 tūkstančių litų. Mergina paprašė laiko pagalvoti. „Aš Radžį mylėsiu visada, bet atleiskit, pereinu į naują projektą“, – nusprendė Daiva. Radžis pareiškė, kad mergina nebuvo jo favoritė.

„Radži ieško žmonos“ finalo akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Norėčiau labai padėkoti tiems, kad mane palaiko“, – artėjant finalo pabaigai sakė viena iš kandidačių į Radžio žmonas Vilma. Ilona kreipėsi tiesiai į Radžį: „Radži, man reikia tavo akių, kurios mane žiūrėtų, man reikia tavo lūpų, kurios mane bučiuotų ir sakytų myliu.“

„Radži ieško žmonos“ finalo akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Radžis turėjo galimybė skirti tūkstantį balsų vienai iš merginų. „Ji yra artima mano sielai ir jaučiu, kad su ta mergina galėsime bent jau pabandyti būti kartu“, – sakė būsimas jaunikis ir tūkstantį balsų skyrė Ilonai.

Susumavus žiūrovų ir Radžio balsus, dainininko sužadėtine tapo Ilona. Būsimi jaunavedžiai, skambant Deivio ir Renatos atliekamai dainai, sušoko romantišką valsą.

„Aš manau, kad mano pasirinkimas yra geras ir tikiuosi mums pavyks. Dabar bus toks bandomasis laikotarpis ir žiūrėsime kas bus toliau. Sužadėtuvės, o gal vestuvės“, – Žmonės.lt sakė Radžis. Jo išrinktoji Ilona taip pat neslėpė džiaugsmo ir pridūrė, jog yra dėkinga iš projekto savo noru pasitraukusiai Daivai, kuri buvo šou favoritė.

„Radži ieško žmonos“ finalo akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.