Radžis pristato dainos „Sužavėjo“ vaizdo klipą: efektingos merginos, romų kultūra ir ritmai

Radži / Teodoro Biliūno ir asmeninio albumo nuotr.
Radži / Teodoro Biliūno ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-06-13 14:32
AA

„Idėja tokiai dainai ir video kilo dar nuo Panevėžio laikų, labai norėjosi kažkaip išskirtinai įprasminti viską, bet tuo pačiu paprastai, gamtos apsuptyje“ , – sako naujausią dainą „Sužavėjo“ ir jos klipą pristatantis atlikėjas Radžis Aleksandrovičius.

Visai neseniai dainininkas surengė anšlaginį koncertą gimtajame Panevėžyje, pristatė pirmąją vinilinę plokštelę, tačiau nusprendė ir toliau stebinti gerbėjus, neužmigdamas ant laurų.

Prieš kelias savaites nufilmuotas vaizdo klipas naujausiam Radžio kūriniui. „Dainos „Sužavėjo“ jau nepavyko įtraukti į vinilinę plokštelę, todėl norėjau nufilmuoti jai klipą, kažkaip ypatingai pristatyti publikai. Ir man pavyko“, – džiaugiasi muzikantas.

Pasak Radžio, jo naujausias kūrinys labai ritmiškas, jame daug romų melodinių linijų: „Kad viskas būtų dar autentiškiau, pakviečiau romų merginų šokių ansamblį DEDROM.“

Radži / Asmeninio albumo nuotr.

Tautinės mažumos vis dar dažnai Lietuvoje susiduria su diskriminacija, tačiau R.Aleksandrovičius džiaugiasi, kad gimtinėje iš karto buvo šiltai priimtas.

„Aš nesusidūriau su diskriminacija. Manau, Lietuvos žmonės labai jautriai priėmė mano gyvenimo istoriją. Visada stengiausi puoselėti romų kultūrą savo muzikoje. Tad naujausia daina – geras to tęsinys“, – pažymi Radži.

Atlikėjas įsitikinęs, kad lietuviams visada patikdavo romų muzikos ritmai, tačiau pati tauta buvo apipinta tikrais ir netikrais mitais. Nepaisant visko, pasak Radžio, muzika visus apjungia.

„Ir mano Amžiną Atilsį senelis seniai norėjo, kad kuo daugiau romų muzikos, šokių būtų mano repertuare. „Sužavėjo“ – tarsi duoklė seneliui ir savo kultūrai“, – džiaugiasi R.Aleksandrovičius.

Radži Aleksandrovičius / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Beje, tai trečioji daina karjeroje, kuriai tekstą parašė pats atlikėjas. Tačiau šio fakto muzikantas nesureikšmina. „Toks ir tekstų rašytojas iš manęs. Aš galiu paprastą tekstuką parašyti. Tiesa, paprastumas dažnai žmonėms ir patinka“, – nuomone dalijasi pramogų pasaulio atstovas, pridėdamas, kad „Sužavėjo“ muziką parašė Romas Marcinkevič.