Radžis teisme laimėjo dar vieną bylą prieš Kristupą Krivicką ir prisiteisė 10 000 litų

Radžis Aleksandrovičius / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
AA

Populiarus atlikėjas Radžis Aleksandrovičius laimėjo teisinį ginčą prieš televiziją TV3 ir prodiuserį Kristupą Krivicką dėl skandalingos laidos apie kraujomaišą „Žiūrim, ką turim“.

Garsusis čigonas Radžis šį penktadienį gali švęsti dar vieną teisinę pergalę. Vilniaus miesto 1-asis apylinkės teismas paskelbė, kad atlikėjas laimėjo teisinį ginčą prieš televiziją TV3 ir prodiuserį Kristupą Krivicką. Teismas tenkino visą Radžio ieškinio reikalavimą.

Atlikėjas buvo užpykęs dėl viešų kalbų apie kraujomaišą. 15min.lt primena, kad skandalinga „Žiūrim, ką turim“ laida per TV3 buvo parodyta 2011 m. sausio 11 dieną. „Visi tabore žino, kad Radžio tėvas ir motina yra brolis ir sesuo, tiesiog apie tai viešai niekas nekalba“, – laidos anonse buvo cituojamas Vilniaus Kirtimų taboro baronas Stepas Visockis.

Radžis kreipėsi į teismą ir reikalavo, kad teisėjai pripažintų televiziją pažeidus įstatymus, o jam priteistų 10 000 litų moralinės žalos kompensaciją.

Teismas konstatavo, televizininkai pažeidė atlikėjo teisę į privatų gyvenimą bei teisę į atvaizdą. Radžiui priteista ne tik jo prašyta suma, bet ir 437 litai bylinėjimosi išlaidų, kurias jis patyrė mokėdamas teismui žyminį mokestį.

Šiandieninis pirmosios instancijos teismo sprendimas dar neįsiteisėjo, jis per 30 dienų gali būti apskųstas aukštesniam Vilniaus apygardos teismui.

Primename, kad atsakove šioje byloje tapo skandalingą laidą „Žiūrim, ką turim“ apie tariamą Radžio tėvų kraujomaišą rodžiusį televizijos kanalą TV3 valdanti bendrovė „Tele 3“. O trečiojo asmens teisėmis į bylą įtraukta ir K.Krivicko prodiuserinė kompanija „TV PRO media“.

Skaitykite daugiau