Raminta Vyšniauskaitė: „Atsiprašau visų manekenių. Jų darbas iš tiesų sunkus“

Raminta Vyšniauskaitė / Sauliaus Baniulio nuotr.
Raminta Vyšniauskaitė / Sauliaus Baniulio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-11-28 11:40
AA

Šokių muzikos hitų radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė paragavo fotomodelio duonos. Ryto laidos „Šok į kelnes“ vedėja įsijautė į „crazy“ princesės vaidmenį. Pasipuošusi ištaiginga suknele, žinoma mergina nepamiršo ir svarbiausių atributų, be kurių neapsieina bene kiekvieno žmogaus rytas.

Įvaizdinė „Šok į kelnes“ vedėjos fotosesija iliustruoja ne tik Ramintos, kasdien besikeliančios labai anksti, bet ir jos klausytojų ryto ritualus: rytais žmonės valosi dantis, skutasi, darosi šukuoseną, todėl fotosesija neapsiėjo be dantų šepetėlio, skutimosi putų ir milžiniškų suktukų plaukams. Ramintos meilę madai atspindėjo įspūdinga, gausybe karoliukų siuvinėta, pūsta suknelė.     

Prisimindama fotosesiją, Raminta juokiasi: „Ant veido teko teptis skutimosi putas. Niekada nebuvau to bandžiusi – juk tai įprasta vyrams. Turiu prisipažinti – jausmas tikrai keistas! Beje, skutimosi putas fotosesijoje naudojame ne tik pagal paskirtį – tepėme jas ir ant mano dantų šepetėlio, kuriuo naudojuosi kasdien. Nors po fotosesijos jį kruopščiai išvaliau, kitą rytą besivalant dantis burnoje vis tiek jautėsi skutimosi putų skonis!“

Raminta Vyšniauskaitė / Sauliaus Baniulio nuotr.

Aktyvų gyvenimo būdą ir madą mėgstanti ryto laidos vedėja tikina: „Mėgstu crazy dalykus, pati esu gerokai pasiutusi, o nuostabi suknelė ir visi rekvizitai labai padėjo įsijausti į šiek tiek išprotėjusios princesės vaidmenį.“

„Power Hit Radio“ laidų vedėją fotosesijoje įamžino fotografas ir radijo eterio kolega Saulius Baniulis. Įspūdinga suknele Ramintą papuošė „InŽi“ mados namų dizainerė Ingrida Žitkuvienė. Makiažu pasirūpino visažistė Alinka Make Up.

„Šios fotosesijos metu dar kartą supratau, kad turiu atsiprašyti visų manekenių. Jų darbas – iš tiesų sunkus!“ – sako Raminta. Pasak radijo laidų vedėjos, foto studijoje, kur vyko veiksmas, buvo ganėtinai vėsu, todėl vilkint perregimo audinio suknelę teko kelias valandas pakentėti, kol jai buvo daroma šukuosena, makiažas ir galiausiai – nuotraukos.

Raminta Vyšniauskaitė / Sauliaus Baniulio nuotr.

„Labai džiaugiuosi kolega Saulium, kuris, visai neseniai atradęs aistrą fotografijai, labai greitai tobulėja ir sugeba pagauti tikrai gerų kadrų“, – sako Raminta.

R.Vyšniauskaitė, pasitikdama žiemą, savo klausytojams ir gerbėjams pristato ne tik fotosesijos rezultatus, bet ir net dvi naujas rubrikas. Nuo šiol internetinė rubrikoje „Pakaba“ Raminta dalinasi viskuo, kad „kabo“ jos spintoje ir už jos ribų – mados ir stiliaus perliukais, madingais drabužiais, avalyne, aksesuarais ir geidžiamiausiais pirkiniais.

Radijo laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė paragavo fotomodelio duonos (5 nuotr.)
Sauliaus Baniulio nuotr.
+2

Kas „pakabintas“ ant pakabos, „Power Hit Radio“ klausytojai sužino trečiadieniais nuo 7 val. ryto. Antra naujiena – internetinė rubrika „Čilė čilina“ – skirta kitai Ramintos meilei ir jos namų valdovei katei Čilei. Šioje rubrikoje karaliauja katės. Apie visą pasaulį apėmusią kačių maniją ir šių pūkuotų keturkojų krečiamus pokštus Raminta pasakoja pirmadieniais nuo 7 val. laidoje „Šok į kelnes“.