Raminta Vyšniauskaitė ir Ignas Barkauskas ryžosi irklenčių sporto iššūkiui

Raminta Vyšniauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Raminta Vyšniauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-05-20 09:47
AA

Birželio pirmoji – Tarptautinė vaikų gynimo diena, ta proga visuomet norima išreikšti rūpestį vaikais, jų ateitimi, laisvalaikiu, lavinimusi ir galimybe gyventi tikrą, smagų vaikišką gyvenimą. O kaip geriau tą padaryti nei suvienijant bendriems tikslams žinomus žmones.

Būtent dėl to irklenčių klubo suping.lt įkūrėjas ir profesionalus treneris Mark Gurskij „Power Hit Radio“ laidų vedėją Ramintą Vyšniauskaitę ir šuolių į vandenį čempioną Igną Barkauską pakvietė prisijungti prie kilnaus projekto – 460! Rekordinio plaukimo Nemunu irklentėmis dėl vaikų svajonių.

„Labai smagu, kad Lietuvoje vis daugėja projektų, kurie skirti būtent vaikų gerovės užtikrinimui ir jie vis originalesni. Tiesa, man labai patiko tai, kad šis projektas apjungia ir vandens sportą, ir pagalbą vaikams. Tai tiesiog veža, ir tikrai yra mano stichija. Nežinau, kiek man seksis nuplaukti pačiam, bet stengsiuos įveikti kuo didesnį kilometrų skaičių. Man irklenčių sportas nėra naujiena, vaikams baseine vedu ir koordinacijos gerinimo treniruotes ant irklenčių, tačiau tokie atstumai – nemenkas iššūkis. Stengiuosi pasiruošti, treniruotis ir didinti ištvermę“, – sakė Ignas Barkauskas.

Raminta Vyšniauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

O „Power Hit Radio“ laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė sako taip pat beveik neįsivaizduojanti savo vasarų be vandens sporto. Mergina tikina bandanti prisijaukinti sportą tiek, kad jis taptų reguliaria gyvenimo dalimi, tad gavusi pasiūlymą prisijungti prie 460! Rekordinio plaukimo Nemunu irklentėmis dėl vaikų svajonių projekto nedvejojo nė minutės.

„Viskas, kas daroma dėl vaikų ir vaikams yra svarbu, ir jei aš galiu bent kuo nors prisidėti, visuomet prisidedu. Manau, kad visi gerumo projektai skatina visuomenę dažniau apsižvalgyti ir pasiūlyti savo pagalbą tiems, kam jos tikrai reikia. Gražu, kad projektas sutampa ir su Tarptautinė vaikų gynimo diena. Tikiuosi, kad Rusnės specialiosios mokyklos auklėtiniams atplukdysime ne tik gerą nuotaiką, bet ir galimybę vasarą praleisti smagiau“, – pasakojo Raminta.

Raminta Vyšniauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

Projekto iniciatorius Mark Gurskij primena, jog šiuo projektu norima atkreipti visuomenės dėmesį ir skatinti žmones aukoti lėšas, kurios bus skirtos Rusnės specialiosios mokyklos auklėtiniams.

„Visa mūsų komanda – irklenčių sporto entuziastai, Tarptautinę vaikų gynimo dieną pasitiksime Rusnėje, Nemunu irklentėmis praplaukę 460 kilometrų. Visus suaukotus pinigus skirsime šio miesto vaikų specialiosios mokyklos auklėtinių laisvalaikio inventoriaus atnaujinimui ir kitų svajonių įgyvendinimui – o jie jau patys rinksis, ko norėtų labiausiai. Kviečiame prisidėti visus, norinčius ir galinčius šių vaikų vasarą padaryti smagesnę“, – apie projektą pasakojo M.Gurskij.

Prie projekto prisijungė ir daugiau žinomų Lietuvos žmonių: dainininkas Justinas Lapatinskas, LNK žinių vedėja Agnė Zacharevičienė, Lukas Pačkauskas, Mindaugas Plukys ir kiti pramogų pasaulio atstovai bei irklenčių sporto entuziastai.

Plaukimo pradžia – gegužės 25 d. 9 val., Druskininkų sav., Lipliūnų kaimas
Plaukimo pabaiga – birželio 1d. Rusnėje

Trumpasis numeris aukoms – 1419 (skambučio ir sms žinutės kaina tik 2 Eur. Trumpojoje žinutėje tekstas nebūtinas).