„Rammstein“ jau atvyko į Kauną

Prie arenos išsirikiavę sunkvežimiai / Organizatorių nuotr.
Prie arenos išsirikiavę sunkvežimiai / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
2012-02-06 10:39
AA

Šįvakar Kauno „Žalgirio“ arenoje įspūdingą šou surengsiantys vokiečiai „Rammstein“ atvyko į Kauną vėlyvą sekmadienio popietę.

Daugiau kaip 100 žmonių aptarnaujančio personalo komanda iš Vokietijos į Lietuvą atkeliavo 6 patogiais autobusais, juos atlydėjo 24 sunkvežimiai su scenos, garso, šviesos ir pirotechnikos įranga. Grupės muzikantai į Kauną atskris privačiu lėktuvu šiandien vidurdienį ir iki koncerto apsistos viename Kauno viešbučių, kurį išsirinko patys.

Šios „Rammstein“ gastrolės laikomos didžiausiomis per visą grupės karjerą ir jau dabar drąsiai galima teigti, kad šis koncertas Kaune taps ne tik geriausiu 2012-ųjų metų renginiu, bet ir visų laikų įspūdingiausiu šou Lietuvoje. Į publiką nusidrieks 20 metrų podiumas, kurio gale bus įrengta maža antroji scena, kurioje grupė taip pat atliks keletą dainų.

Įskaitant muzikantus, į Lietuvą atvyksta 120 žmonių „Rammstein“ komanda. Dar 130 pagalbininkų krovimo ir montavimo darbams pasamdyta Lietuvoje. Taip pat buvo paprašyta pakviesti jogos trenerę pravesti užsiėmimą užkulisiuose prieš koncertą bei parūpinti pusantros tonos dyzelino papildomiems elektros generatoriams.

Koncerto metu skambės visos geriausios „Rammstein“ dainos, sukurtos per grupės istoriją. Industrinio metalo grandų pasirodymą svečių teisėmis pradės švedų gotikinio metalo grupė „Deathstars“. Prieš 12  metų Stokholme susikūrusi grupė buvo išrinkta keliauti kartu su „Rammstein“ viso turo „Made In Germany 1995 – 2011“ po Europą metu.