„Rammstein“ koncerte šėlusi Mia: „Su tokia muzika užaugau!“

Prieš serialo „Kas nori nužudyti Mią?“ startą – pirmosios serijos peržiūra / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Prieš serialo „Kas nori nužudyti Mią?“ startą – pirmosios serijos peržiūra / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
2012-02-07 17:51
AA

Kauną sudrebinusiame Vokietijos industrinio metalo žvaigždžių „Rammstein“ koncerte apsilankė ir žinoma dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia. Nors pati atlieka visiškai kitokio stiliaus muziką, Mia tikino renginio metu pasinėrusi į nuo vaikystės mėgiamą muziką.

„Aš esu „Rammstein“ gerbėja. Su tokia muzika vaikystėje užaugau, ji man sava. Tai, ką dainuoju, priešingai – pradžioje man buvo visiškai svetima. Tiesiog laikui bėgant pripratau. Juk visi Lietuvoje atlieka tokią muziką... Be abejonės, man labai norėtųsi dainuoti tikrą roką, su tikrom gitarom“, – juokėsi dainininkė.

Mia pasakojo, kad koncertas Kauno „Žalgirio“ arenoje jai paliko tik puikius įspūdžius. „Sunku apsakyti žodžiais. Kai pradžioje mus patraukė nuo scenos ir ėmė spjaudytis ugnimi buvo įspūdinga, stovėjome tarsi pirtyje. Labai patiko ir pabaiga su putomis, kai smagiai visus aptaškė“, – linksmai kalbėjo ji.

„Man labai norėtųsi dainuoti tikrą roką, su tikrom gitarom“, – prisipažino Mia.

Tai jau ne pirmas kartas, kai Mia keliavo į mėgstamos grupės koncertą Kaune. „Tokio šou kaip „Rammstein“ koncertas praleisti negalėjau. Anksčiau esu važiavusi į „Hurts“ koncertą, juos tiesiog dievinu. Jie – naujai atrasta, įdomi ir gera muzika. O „Rammstein‘ai“ – tai klasika. Ir šaukiau, ir dainavau kartu“, – prisipažino atlikėja.

Kartu su burleskos šokėja Eglija Vaitkeviče ir jos mylimuoju Laimu Fergizu koncerto metu prie pat scenos šokusi Mia po „Rammstein“ pasirodymo buvo pakviesta ir į privatų grupės vakarėlį.

„Teko pabendrauti su atlikėjais. Šiaip jie labai geri žmonės, mieli ir faini žmonės, niekada gyvenime nepasakytum, kad jie būdami superžvaigždės yra tokie paprasti ir malonūs. Buvo labai smagu“, – išskirtine proga pasikalbėti su „Rammstein“ vyrais džiaugėsi Mia.

Mia ir fotografas Martynas Sirusas „Rammstein“ koncerte Kaune / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.