„Rammstein“ lyderis pasitelkė advokatus: imsis veiksmų prieš prabilusias merginas

Tillas Lindemann / „Scanpix“ nuotr.
Tillas Lindemann / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-06-08 19:12
AA

Vokietijos roko grupės „Rammstein“ lyderiui Tillui Lindemannui, kurį užgriuvo kaltinimų seksualiniu priekabiavimu banga, atstovaujanti advokatų kontora ketvirtadienį kategoriškai paneigė šiuos kaltinimus.

Neseniai kelios moterys pareiškė, kad buvo apsvaiginamos narkotikais ir verbuojamos užsiimti lytiniais santykiais su 60 metų Tillu Lindemannu per „Rammstein“ vakarėlius po pasirodymų.

„Įvairios moterys pateikė rimtų kaltinimų mūsų klientui“, – sakoma Berlyne įsikūrusios advokatų kontoros „Schertz Bergmann“ pareiškime.

Vokiečių grupės „Rammstein“ koncertas Vingio parke / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

„Šie kaltinimai be jokių išimčių yra neteisingi“, – teigė jie ir pridūrė, kad prieš moteris bus imtasi teisinių veiksmų.

Skandalas įsiplieskė po to, kai jauna airė socialinėje žiniasklaidoje paskelbė, kad per vakarėlio Vilniuje užkulisius Lindemannas ją apsvaiginęs narkotikais ir pasiūlęs jai pasimylėti.

Po to tokiose platformose kaip „Twitter“, „Instagram“ ir „YouTube“ kilo panašių istorijų banga.

Kilus šurmuliui dėl šių kaltinimų, šią savaitę buvo atšaukti visi „Rammstein“ koncertų Miunchene vakarėliai po pasirodymų.

Berlynas taip pat pranešė, kad vakarėliai po koncertų bus atšaukti ir per artimiausius grupės koncertus Vokietijos sostinėje liepos mėn.

Dėl šių kaltinimų Vokietijos šeimos ministrė Lisa Paus paragino užtikrinti geresnę gerbėjų apsaugą koncertuose.

1994 m. įkurta industrinio metalo grupė „Rammstein“ garsėja griaudžiančiais gitarų rifais, tabu laužančiais pokštais ir teatrališkais scenos pasirodymais su daugybe pirotechnikos priemonių.

Grupės dainose gvildenamos įvairios temos – nuo kanibalizmo iki nekrofilijos, o pats grupės pavadinimas primena 1988 m. Ramšteino aviacijos šou katastrofą, per kurią žuvo 70 žmonių ir daugiau kaip 1 000 buvo sužeista.

Grupė kaltinimus paneigė.

Tačiau Vokietijos žiniasklaida pranešė, kad rusė Alena Makejeva, kaltinama jaunų moterų verbavimu lytiškai santykiauti su Lindemannu, buvo nušalinta nuo visų tolesnių „Rammstein“ koncertų.

Pasak dienraščio „Die Welt“, A.Makejeva save vadino „Rammstein“ „kastingo direktore“ ir dirbo grupei nuo 2019 m.

Vokiečių grupės „Rammstein“ koncertas Vingio parke (34 nuotr.)
+28