„Rammstein“ solistas Tillas Lindemannas naktį sulaukė Rusijos pareigūnų vizito

Tillas Lindemannas / „Scanpix“ nuotr.
Tillas Lindemannas / „Scanpix“ nuotr.
BNS
Šaltinis: BNS
2021-08-28 13:18
AA

Rusijos teisėsaugos institucijų pareigūnai naktį atvyko į vokiečių roko grupės „Rammstein“ solisto Tillo Lindemanno viešbučio kambarį, naujienų agentūrai „Interfax“ pranešė šaltinis.

„Teisėsaugos pareigūnai naktį atliko tyrimo veiksmus viešbučio Zavidove kambaryje, kur buvo apsistojęs T.Lindemannas“, – pranešė šaltinis.

Pasak jo, muzikantas tuo metu buvo viešbučio numeryje.

Šaltinis nežinojo teisėsaugos institucijų susidomėjimo T.Lindemannu priežasties, tik pažymėjo, jog „patikrinimas buvo atliktas reaguojant į pareiškimą“.

„Interfax“ nepavyko gauti pareigūnų ir paties T.Lindemanno komentarų dėl šios informacijos.

Tillas Lindemannas / „Scanpix“ nuotr.

Kiek anksčiau buvo pranešta, kad T.Lindemannas pardavimui vienoje prekyvietėje pasiūlė NFT – nekeičiamų žetonų. Tai yra blokų grandinės technologija apsaugotas prieigos raktas, leidžiantis skaitmeninį kūrinį paversti unikaliu objektu.

Muzikanto pasiūlytieji NFT yra sukurti „NFTill“ kolekcijai, naudojant vaizdus, ​​padarytus Ermitaže, šių metų gegužę filmuojant grupės klipą „Liubimyj gorod" („Mylimas miestas“) .

Muziejaus teigimu, muzikantas šiurkščiai pažeidė sutarties sąlygas, nesuderinęs dalies vaizdų filmavimo ir jų tolesnio naudojimo žetonuose, taip pat pareiškė, kad Ermitažo pavadinimas buvo neteisėtai naudojamas komerciniais tikslais, nes žetonai buvo pavadinti „One shot video HERMITAGE EDITION“. 

Pasak muziejaus, žetonų kaina prasideda nuo 100 tūkst. eurų už vienetą, o bendras tiražas yra dešimt žetonų.

Ermitažas patikslino, kad išsiuntė pranešimą ir pretenzijas T.Lindemannui per jo atstovą Anarą Lindemanną.

Tillas Lindemannas / „Scanpix“ nuotr.

Naktinio vizito metu teisėsaugos pareigūnai taip pat įspėjo T.Lindemanną apie būtinybę laikytis su masiniais renginiais susijusių apribojimų dėl koronaviruso, „Interfax“ teigė informuotas šaltinis.

T.Lindemannas įpareigotas nepažeisti apsaugos nuo koronaviruso plitimo priemonių per planuojamą koncertą Tverės srityje, kuris suplanuotas nepaisant masinių renginių organizavimo apribojimų, teigė šaltinis.

Rugsėjo 4 ir 5 dienomis T.Lindemannas turėtų pasirodyti tarptautiniame karinės muzikos festivalyje „Išganytojo bokštas“ („Spaskaja bašnia“), kuris įvyks Maskvos Raudonojoje aikštėje nuo rugpjūčio 27 dienos iki rugsėjo 5-osios.