Ramūnas Cicėnas: „Vis dažniau pagalvoju, kad režisieriaus kėdė tampa mielesnė už aktorystę“

Ramūnas Cicėnas / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vos prasidėjus Naujiesiems metams TV3 ir toliau stebina žiūrovus, pristatydama naujus projektus. Netrukus žiūrovų laukia intriguojanti premjera – lietuviškas vaidybinis nuotykių filmas „Inspektorius Mažylis“, kurio tolimesnį likimą spręs žiūrovai. Visą būrį šalies žvaigždžių subūrusio filmo režisierius – Ramūnas Cicėnas.


Filmo kūrėjai sako, kad šioje detektyvinėje istorijoje netrūks ir meilės vingių, o siužetas bus įdomus visai šeimai: „Inspektoriaus Mažylio“ nuotykiai pasakojami su ironijos gaidele, humoristiniais pasisakymais, su šypsena žvelgiant į šviesiąsias gyvenimo puses. Ar gali būti kitaip, kai filmą režisuoja garsus aktorius ir režisierius R.Cicėnas, kurio televizinės kūrybos bagaže – glėbys „Dar pažiūrėsim“ parodijų, scenarijų bei režisūros darbų, įspūdingų personažų kine ir teatre?

R.Cicėnas sako, kad pasiūlymas režisuoti „Inspektorių Mažylį“ buvo netikėtas ir nelengvas iššūkis: „Filmas buvo kuriamas per patį televizijos ir teatro darbymetį, kai surinkti tokią gausią žvaigždžių komandą yra praktiškai neįmanomas dalykas. Žinoma, kadangi projektas buvo įdomus, laiko atsirado ir mes tai padarėme! Visa komanda – nuo filmavimų koordinatorių iki operatoriaus, montuotojų, dirbo itin profesionaliai, atsakingai, rimtai ir nuoširdžiai. Vis dažniau pagalvoju, kad man režisieriaus kėdė tampa mielesnė už aktorystę, o tai irgi mūsų kūrybinės komandos nuopelnas.“

„Manau, žiūrovai įvertins ne tik filmo scenarijaus vingius ir detektyvines įdomybes, nuostabių aktorių vaidybą, bet ir filmą statančių profesionalų darbą ir filmo kokybę. Filmavimui buvo naudojama pažangiausia ir itin brangi technika, kiekvienas kadras buvo  statomas atsakingai, nepaisant perkrauto grafiko,  nieko nedarėme paskubomis. Linkiu žiūrovams malonių įspūdžių“, – sako TV3 premjeros režisierius R.Cicėnas.

Jau sausio 14 dieną 20.00 val. premjeroje „Inspektorius Mažylis“ žiūrovai išvys bene visą Lietuvos aktorių žvaigždyną: filme vaidina Marius Jampolskis, Adolfas Večerskis, Larisa Kalpokaitė,  Ineta Stasiulytė, Agnė Grudytė, Tadas Gryn, Toma Vaškevičiūtė, Rimantė Valiukaitė, Sandra Daukšaitė, Giedrius Arbačiauskas, Saulius Siparis, Dalius Mertinas, Marius Mačiulis, „X Faktoriaus“ teisėja Rūta Ščiogolevaitė ir kiti.

M.Jampolskis premjeroje atlieka pagrindinį – nedidelio miestelio policijos inspektoriaus Andriaus Mažylio – vaidmenį. Filme policininką visur lydi jo tarnybinis vokiečių aviganis Mažylis. Su šunimi į gimtąjį miestelį grįžęs dirbti Andrius po keleto metų, praleistų policijos akademijoje, randa labai pasikeitusią aplinką: dabar čia viską valdo nusikaltėliai, korumpuoti vietos valdininkai. A.Mažyliui su bendravardžiu šunimi teks gerokai paplušėti, kad gimtinėje vėl viešpatautų tvarka ir ramybė.

Unikalu tai, kad pirmą kartą istorijoje žiūrovai bus kviečiami tapti šio filmo teisėjais, kurie nuspręs jo tolesnį likimą. Jei susidomėjimas premjera „Inspektorius Mažylis“ bus didelis, o atsiliepimai apie jį – palankūs, filmas taps serialu. Taigi žiūrovai ir galės išvysti naujus „Inspektoriaus Mažylio“ nuotykius, herojų meilės peripetijas, linksmus nesusipratimus ir sekti intriguojančius detektyvinius vingius.

Premjera „Inspektorius Mažylis“ – sausio 14-ąją 20.00 val. per TV3.

Ramūnas Cicėnas / TV3 nuotr.

 

Skaitykite daugiau