Ramūnas ir Justina Rudokai – apie šeimyninę laimę, aplinkinių apkalbas ir ateities planus

Ramūnas Rudokas, Justė Rudokė ir sūnus Raidas Ramūnas / Tomo Adomavičiau
Ramūnas Rudokas, Justė Rudokė ir sūnus Raidas Ramūnas / Tomo Adomavičiau
JŪRATĖ RAŽKOVSKYTĖ
Šaltinis: Žmonės
2021-08-18 18:59
AA

„Tik nereikia rašyti, kokie mes laimingi ir visko pertekę...“ – savo įprasto sarkazmo nepameta aktorius, režisierius Ramūnas Rudokas (53). „Ar galėtum būti romantiškesnis? Kaip tik reikia, jog visi, kurie mums tuokiantis sakė, kad ilgai neištempsime, dabar pamatytų, kokie laimingi esame. Tuoj ketveri metai ir dar neplanuojame sukti skirtingais keliais – auginame sūnų Raidą Ramūną, svajojame apie dukrytę ir gyvename vienas kitu“, – užtikrintai vyrą pertaria Justina Rudokė (25).

Iš tiesų, kai tuokėtės, komentatoriai jums daugiausia metus prognozavo...

Justina: Man atrodo, net draugai taip galvojo. Prieš vestuves ir pati svarsčiau: „Na, kaip čia bus? Juk tik tris mėnesius pažįstami...“ Nors aš tokia: jei apsisprendžiu, kitų neklausau, atgal nesižvalgau ir neabejoju. Žinojau, kad viskas bus gerai. Bet iš aplinkinių net po vestuvių dar ilgai jutau spaudimą: „Kaip taip – tik trys mėnesiai! Taigi visai nepažįsti! O Jėzau, juk šitas – vakarėlių liūtas! Per mergas eina – ir eis, pamatysi! Nebūk kvaila!“ Taip, prisipažinsiu, kirbėjo mintis: „O jeigu jie iš tiesų bus teisūs?“ Bet, matyt, stipresnė buvo nuojauta, kad viskas mūsų porai bus gerai. Neleidau sau abejoti mūsų meile.

Ramūnas: Prognozuotojai neklydo! Mes iš tiesų pirmus metus bandėme ištverti, prisitaikyti vienas prie kito, užtat pastaruosius trejus jau gyvename puikiai. Reikia laiko prisigludinti prie kito žmogaus įpročių, taisyklių, džiaugsmų, darbų, vargų, laimių ir nelaimių – nusišlifuoti lyg deimantams.

Justina: Mes vis dar šlifuojamės, nes kasdien susiduriame su naujomis situacijomis, iššūkiais. Ir vėl vienas kitą iš naujo pažįstame. Tik svarbiausia, kad ir man, ir Ramūnui įdomu būti kartu – lygiai taip pat kaip pačioje pradžioje.