Ramūno Rudoko mylimoji Katerina Voropaj atskleidė rudenį gimusio savo ir aktoriaus sūnaus vardą

Katerina Voropaj / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Katerina Voropaj / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-12-13 09:31
AA

Rugsėjį kartu su aktoriumi Ramūnu Rudoku sūnaus susilaukusi šokėja Katerina Voropaj pirmąkart po gimdymo pasirodė viešumoje. Šeštadienio vakarą ji drauge su mama atskubėjo į „Compensa“ koncertų salę Vilniuje, kur vyko šokių studijos „Alemanda“ dešimtasis jubiliejus.

Šventiniame renginyje K.Voropaj atvyko pasveikinti studijos įkūrėją, savo pačios šokių mokytoją Živilę Kučauskienę. Jai garsi šokėja įteikė gėlių puokštę. 

Rugsėjo mėnesį sūnų pagimdžiusi K.Voropaj šeštadienį pirmąkart po gimdymo pasirodė viešumoje. 

Apie asmeninį gyvenimą daugžodžiauti nelinkusi šokėja Žmonės.lt patikino, kad būti mama jau priprato. „Vieni malonumai, viskas gerai, ačiū“, – šypsojosi ji, paklausta apie motinystę. 

Sūnų ji pavadino dvigubu vardu – Rojus Patrikas. „Nepasidalinome vardu, taigi nusprendėme prie abejų pasilikti“, – sakė šokėja. 

K.Voropaj besilankant renginyje, sūnų prižiūrėjo jos sesuo. „Pramogauti gal ir nelabai, bet visa kita spėju“, – kalbėjo šokėja. 

Katerina Voropaj / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

K.Voropaj šis kūdikis – pirmasis, tuo tarpu R.Rudokas jau užaugino dvi dukras Mildą ir Patriciją. 

Prieš penkerius metus K.Voropaj ir R.Rudokas kartu dalyvavo televizijos šou „Šok su manimi“. Tiesa, šoko ne poroje – K.Voropaj ant parketo sukosi su Deiviu Norvilu, o R.Rudokas su  Ieva Konopliovaite.